Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To co boksuje Zimnoch to jest katastrofa... Na jego tle nawet wrak Airicha wygląda jak solidny pięściarz...
Dobrze ze juz skończył bo w finale LM szykuje się dogrywka Smile
Żenada. Zimnoch toczył wyrównaną walkę z rozbitym Airichem. Musiał załatwić go dopiero ciosami w tył głowy. Mollo znowu go sponiewiera, jeśli dojdzie do rewanżu.
Zimnoch vs Airich
Zimnoch to jakas bokserska patologia. Typa nie da się oglądać, bo jest tak bardzo drewniany. Airich ie pokazał nic lepszego i dzięki temu obejrzeliśmy jak na razie zdecydowanie najgorszą walkę tego wieczora. Do zapomnienia.
No k*rwa, to co mówi Kostytra to jakieś dno. "Nie dyskutujmy już, czy te ciosy były prawidłowe, ważne że skuteczne" - takich słów to by Sauerland by się nie powstydził. Wsytd.
Szkoda gadać... Pomyśleć, że kiedyś stawiałem go nad Szpilką.
Jak będą kręcić ósmy sezon "The Walking Dead" to chyba będzie już tylko o Zimnochu... naprawdę szkoda mi chłopaka, bo go swego czasu bardzo lubiłem i kibicowałem ale po porażce, po perfidnej porażce z Mollo poczułem się po prostu oszukany. Zimnoch nie ma szans ani z Mollo ani z żadnym czołowym polskim ciężkim. Ja tu oczywiście nie mówię o Szpilce ale o pozostałych naszych ciężkich. "Ciekawa" była by walka z Wachem... Dwa zdychające trupy walczące o przetrwanie... Confused
Krzysiek całkiem zadowolony z walki, nie no, patologia Wink
Izu - Zimnoch na PBN? Big Grin
Dla Izu raczej łatwa robota. Choć nie wiadomo, co tak naprawdę i on potrafi.

Macie jakiś dobry stream?
Przekierowanie