Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ogląda ktoś Wierzbickiego z Claytonem? Nie chcę mi się szukać linków do tego"wydarzenia" ciekawi
mnie jedynie to czy Brazylijczyk trochę chociaż dał się we znaki gościowi który został wyciągnięty
za uszy w walce z Żeromińskim.
Ja oglądam Smitha z tym Holzkenem.
Wątpię, żeby Wierzbicki miał jakieś kłopoty.
Ciekawi mnie jak Holender sobie radzi lub poradzi.
No pierwsza runda właśnie się skończyła. Raczej nie ma żadnych szans, jest zbyt mały i zbyt wolny. Callum spokojnie sobie pyka i pewnie albo wygra 12-0, albo pokusi się o nokaut.
Gmitruk o polsacie i Borku :

[Obrazek: 28279521_10212462012649230_8876814637666...e=5B075A83]


Źródło ringpolska: http://www.ringpolska.pl/boks-w-polsce/5...atem-sport

Borkowi trochę się gwiazdorzy ostatnio.
No i mamy totalnie skłócone środowisko i wojnę wszystkich ze wszystkimi. Zapewne Gmitrukowi chodzi o zakontraktowanie walki Masternaka z Kalengą bez jego wiedzy, a może za jego plecami. Rola Borka jest rzeczywiście bardzo dwuznaczna. Nie rozumiem, jak Polsat pozwala mu na układ, który jest z gruntu korupcjogenny. To tak, jakby urzędnik zlecał wykonanie robót firmie, której jest właścicielem.
Hugo
Z tego co mi wiadomo, chodzi o coś innego w tym konflikcie.

Ale tak czy siak wygląda to bardzo słabo. Ja już jestem powoli zażenowany i zmęczony tą całą sytuacją. Chyba apogeum była gala w Nysie. Ja wiem, że była ona strasznie słaba, ale praca dziennikarzy Polsatu była tak nieprawdopodobnie żałosna, że nie wiedziałem czy się śmiać, czy ze wstydu przełączyć kanał. Te brutalne ataki słowne na Wasyla, pytania do pięściarza, dlaczego ich rywale to takie ogórki. Jeszcze chyba nigdy w historii nie widziałem, że ktoś tak bardzo najeżdżał na produkt, na który dał pieniądze i wyprodukował.

Jak na początku Borek naprawdę wydawał się być powiewem świeżości, liczyłem, że będzie kimś, kto scali to środowisko. A okazuje się, że on robi wręcz wszystko, żeby wykosić konkurencję. Chce być najpotężniejszym promotorem w Polsce, idąc po trupach. Liczyłem na coś innego.
(26-02-2018 11:07 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Hugo
Z tego co mi wiadomo, chodzi o coś innego w tym konflikcie.
@Kubala
Napisz, o co chodzi, jak wiesz. Ja podejrzewam, że Gmitruk (trener, ale i nieformalny doradca Masternaka) przygotowywał go na galę Najmana, licząc, że coś mu za to od organizatora gali skapnie. Tymczasem Borek skojarzył Masternaka z Kalengą jako main event PBN za plecami Gmitruka, który jak zwykle został z pustymi rękoma. Może jednak się mylę.
Gmitruk dobrze postąpił, utarł nosa Borkowi.
Ja tylko żałuję, bo to był dobry komentator
dobrze czytał boks i uzupełniał się z Kostyrą.


To o czym pisze Kubala, te ataki podczas gali
w Nysie, gdy Borek był tylko dziennikarzem
wręcz lizał zad Wasyla, a później gdy już zakręciło
mu się w głowie bo prowadzi startego Adamka i
też jest promotorem atakuje, dotąd najlepszego
promotora w Polsce, Wasyla i jego zawodników.

Ja znam tylko jedno słowo na tą sytuacje, -sodówa
Borka dupa boli że Ugonoh nie walczy na PBN tylko na narodowym,jego zdaniem jak ktoś walczył dla niego i był wypromowany przez polsat nie może walczyć w innej telewizji lol... Jakby sam innym zawodników na swoje galę nie podbierał. myślę że Ugonoha już na gali polsatowskiej nie zobaczycie, za Borkiem stoi Polsat i się chlopaczynie zaczęło od dobrobytu zwarcie pod deklem robić, po trupach do celu. Wg mnie z Gmiteukiem poszło o Izu bo to chyba też jego trener jest o ile się nie mylę.
Przekierowanie