Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sidorenko wygrała wcześnie, ale chyba po jakimś przedwczesnym przerwaniu. Widziałem tylko jak trafiła rywalke hakiem na wątrobę i sędzia przerwał, jak rywalka pochyliła się z bólu i symbolicznie odklepała ręką w taśmę ringu.
Ok! Dzięki chłopaki! Sidorenko w końcu pierwsza wygrana przed czasem. Wink

Ej! Nawet podoba mi się ten Wierzbicki, choć to dopiero pierwsza runda. Wydaje mi się, że chłopak ma w sobie to "coś". Wink
A mnie nie porywa. [Usunięto]
Faktycznie tempo spadło, myślałem że Polak go rozniesie do trzeciej rundy.
Chyba z Gmitrukiem musieli obejrzeć walkę Innocenta z tym Rumunem, bo Polak zdecydowanie walczy na dystans, bez ryzyka, nudno dla oka. A przecież nie może przegrać przed Tlatlikiem.

W sumie ciężko mówić, że Wierzbicki to słaby bokser. Z kontry walczył naprawdę fajnie. Jeśli Tlatlik to ofensywny bokser, to powinniśmy mieć bardzo ciekawe otwarcie gali PBN 7. Wink
Fajnie mi się oglądało Wierzbickiego. Wiadomo, jeszcze dużo pracy przed nim (Gmitruk o wszystkim w studiu konkretnie mówi, więc nie rozpisuję się), ale widać jakiś potencjał. To nie jest wszystko statyczne, tylko poprawne jak u większość polskich prospektów, ale widać w tym jakiś błysk. Dwie ostatnie rundy w wykonaniu Łukasza - super.
Jak Brodnica ma jajniki to niech stanie w ringu z Saszą.

Ale ona tych jajników nie ma. Saszka fajna dziełcha.
Nie jestem pewny o Balskiego. Wilczewski to strasznie dziwny trener... no chyba, że Ukrainiec bez formy będzie.
Balski przy jakiej muzyczce wychodzi. Big Grin
Oficjalnie, pierwsza dobra walka Balskiego jaką oglądam. Zdecydowanie jest dzisiaj najlepszy w karierze.
Przekierowanie