Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie, lubicie muzykę Country?



Czemu nie? Fanem nie jestem, ale posłuchać nieraz posłucham - 6/10

To może coś co każdy zna.

Redd
Uwielbiam takie stare POLSKIE kawałki. Jak mam na taką muzykę fazę, to potrafię słuchać czegoś takiego cały czas Smile 7/10

Już mi się piosenki kończą, które jako tako nadają się na publiczne forum, a które mnie nie bolą Big Grin Może po sentymentalnych podróżach coś nowego, utwór wypuszczony w wale(n)tynki Smile (wiem, że wokalista nie potrafi śpiewać, i nigdy się prawdopodobnie nie nauczy, ale mi to nie przeszkadza, a po dłuższym słuchaniu zespołu, nawet mi zaczął odpowiadać i nie zamieniłbym tego wokalu na piękny głos. Jakoś by mi nie pasował Smile )



8/10 Niezła ten kontrast głosów nawet fajnie wyszedł, ten mocny głos niszczy system i masakruje wszystko dookoła.


http://www.youtube.com/watch?v=i3-qr8wSD-E#t=104

Mrozu bierze tekst od SowySmile, wsłuchajcie się a usłyszycie.
Fajny kawałek. Nie słucham takiej muzy na co dzień ale na jakąś imprezkę - super. 7/10

To ja zarzucę coś nietypowego, bo piosenkę... kabaretową:


10/10
Taki klimat kończącej się popijawy Smile

W czeluściach internetów znalazłem coś takiego Big Grin





Big GrinBig GrinBig Grin
10/10 bengier .



Rozumiem, że beka i w ogóle? Nie czuję tego, sorry.


Na początku wydawało się być trochę monotonne, ale z czasem utwór rozkręcił się. Tekst taki sobie, ale ogólnie piosenka jest ok. 6-/10



Niezłe, taki "lżejszy" Dezerter Smile 6+/10

Nie ma to jak czekać na płytę jednego z ulubionych zespołów i dostać takie coś, taki singiel... Confused Gdzie mój stary Frontside?? Huh



Jak dla mnie mieszanka hard rocka z popem, czyli coś co jest dosyć ryzykowne... Nie podoba mi się to, jakaś strasznie prosta ta piosenka i brzmi dosyć komercyjnie. Nic ciekawego tutaj nie znalazłem, poza dylematami "mamy grać ostro, czy bardziej popowo?". Nie, nie moja bajka 3+/10.

Bardzo lubię ten utwór, długie intro, chwytliwy ale prosty rytym i dosyć tajemniczy klimat. No i wokal jak dla mnie idealnie pasuje do tego kawałka.


Przekierowanie