Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
6/10
Ja zapoda dwa covery





1. Dziewczyna ma naprawdę ładny głos i w jakimś talent-showie mogłaby zaistnieć, ale dla mnie zdecydowanie zbyt słodki, co zresztą mogę powiedzieć o tej pioseneczce. 4/10 za piosenkę, 6/10 za wykonanie + wykonawczynię (Tongue)

2. Pioseneczkę uwielbiam, więc jestem przyzwyczajony do oryginału. Jakoś nie mogę się na to wykonanie przestawić, choć jest bardzo fajne i poprawne 7/10

Jak coś to z góry przepraszam. Jeszcze metalcore'u wam nie grałem, ale po wczorajszym wieczorze nie mogę jakoś wyrzucić z głowy takiej muzy, a szczególnie tego utworu Smile 5 godzin napierdalania ryje banie Tongue Tak więc ściszcie głośniczki i jedziemy Big Grin
(Krychu to są prawdziwe brudy Big Grin )



Takie brudy, że aż monitor musiałem przetrzeć Big Grin

Totalnie nie moje klimaty i z trudem dotrwałem do końca. Lubię czasem ostrzejszą muzykę, ale co za dużo to nie zdrowo ;p 2/10

Coś gotyckiego^^:


@kuba
Jakie brudy, to jest straszne.

2/10



Super. Uwielbiam coś takiego. 8.5/10

Pozostając w tych klimatach...



Dobre. Naprawdę dobre. 8/10

A to poznałem dzięki trailerowi "Miasta 44". Normalnie pewnie by mi tak nie utkwiło w pamięci, ale ciągle mam w pamięci ten świetny zwiastun i kawałek też mi się wkręcił w głowę.


Jakieś takie patetyczne, bez mocy i przekazu. Nie kupuję. 4/10


3/10 - oj nie. Kompletnie mi nie podchodzi jako całość.

Utwór ten poznałem dzięki coverowi, którego nagrał łódzki zespół Siren's Dawn. Piosenka OK, ale teledysk nie do ogarnięcia...
ps. cover jest fajniejszy Big Grin



Nie, nie i jeszcze raz nie ;p Ani nie potrafię przejść przez piosenkę, ani przez teledysk (chociaż lubię abstrakcyjne rzeczy). Dla mnie przy tym kawałku to DAF wygląda jak arcydzieło ;p 2/10

Coś starszego, z jednej z moich ulubionych płyt:


Nie lubię pisać, że nie mój klimat, ale... Piosenka z pomysłem, fajnie zrobiona, ale słychać, że to bardzo stare nagranie. To przeszkadza trochę mimo wszystko - 5+/10

Kolejny instrumental ode mnie. "Wiosna" Vivaldiego w wersji kazachskiej? Smile



Przekierowanie