Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceń utwór poprzednika
17-02-2014, 05:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2014 05:52 PM przez RedHawk.)
Post: #211
RE: Oceń utwór poprzednika
Panowie, lubicie muzykę Country?



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2014, 11:49 PM
Post: #212
RE: Oceń utwór poprzednika
Czemu nie? Fanem nie jestem, ale posłuchać nieraz posłucham - 6/10

To może coś co każdy zna.

Redd
Uwielbiam takie stare POLSKIE kawałki. Jak mam na taką muzykę fazę, to potrafię słuchać czegoś takiego cały czas Smile 7/10

Już mi się piosenki kończą, które jako tako nadają się na publiczne forum, a które mnie nie bolą Big Grin Może po sentymentalnych podróżach coś nowego, utwór wypuszczony w wale(n)tynki Smile (wiem, że wokalista nie potrafi śpiewać, i nigdy się prawdopodobnie nie nauczy, ale mi to nie przeszkadza, a po dłuższym słuchaniu zespołu, nawet mi zaczął odpowiadać i nie zamieniłbym tego wokalu na piękny głos. Jakoś by mi nie pasował Smile )



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2014, 04:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2014 05:02 PM przez BESTIA.)
Post: #213
RE: Oceń utwór poprzednika
8/10 Niezła ten kontrast głosów nawet fajnie wyszedł, ten mocny głos niszczy system i masakruje wszystko dookoła.


http://www.youtube.com/watch?v=i3-qr8wSD-E#t=104

Mrozu bierze tekst od SowySmile, wsłuchajcie się a usłyszycie.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 10:37 PM
Post: #214
RE: Oceń utwór poprzednika
Fajny kawałek. Nie słucham takiej muzy na co dzień ale na jakąś imprezkę - super. 7/10

To ja zarzucę coś nietypowego, bo piosenkę... kabaretową:



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 10:44 PM
Post: #215
RE: Oceń utwór poprzednika
10/10
Taki klimat kończącej się popijawy Smile

W czeluściach internetów znalazłem coś takiego Big Grin





Big GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 10:47 PM
Post: #216
RE: Oceń utwór poprzednika
10/10 bengier .




"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 12:33 AM
Post: #217
RE: Oceń utwór poprzednika
Rozumiem, że beka i w ogóle? Nie czuję tego, sorry.



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2014, 02:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2014 02:13 PM przez redd.)
Post: #218
RE: Oceń utwór poprzednika
Na początku wydawało się być trochę monotonne, ale z czasem utwór rozkręcił się. Tekst taki sobie, ale ogólnie piosenka jest ok. 6-/10



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2014, 08:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2014 08:57 PM przez kubala1122331.)
Post: #219
RE: Oceń utwór poprzednika
Niezłe, taki "lżejszy" Dezerter Smile 6+/10

Nie ma to jak czekać na płytę jednego z ulubionych zespołów i dostać takie coś, taki singiel... Confused Gdzie mój stary Frontside?? Huh



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 10:53 AM
Post: #220
RE: Oceń utwór poprzednika
Jak dla mnie mieszanka hard rocka z popem, czyli coś co jest dosyć ryzykowne... Nie podoba mi się to, jakaś strasznie prosta ta piosenka i brzmi dosyć komercyjnie. Nic ciekawego tutaj nie znalazłem, poza dylematami "mamy grać ostro, czy bardziej popowo?". Nie, nie moja bajka 3+/10.

Bardzo lubię ten utwór, długie intro, chwytliwy ale prosty rytym i dosyć tajemniczy klimat. No i wokal jak dla mnie idealnie pasuje do tego kawałka.


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości