Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Metalice @Martin nie można tak po prostu dać niższej oceny niż 8/10
chociaż ten kawałek mniej mnie jara, nadal to jednak cały czas świetne brzmienie.

Ostatnio odświeżam sobie po trochu Mr. Big, tyle tego mają ze zastanawiałem się
co wybrać, ale jednak klasyk na żywo.



6/10 - nie moje klimaty, ale sama piosenka dosyć sympatyczna.

Zarzucę czymś ciut cięższym, klasykiem grunge'u.





O ile znałem wcześniej AIC dosyć pobieżnie, tak w tym roku wgryzłem się dokładniej w ich twórczość. Album "Dirt" zrobił na mnie ogromne wrażenie, choć to posępna i ciężka muzyka, przy tym boleśnie autentyczna (jak pokazały losy wokalisty kapeli). Pozostałe longplaye nie były już tak dobre (połowicznie udany debiut i przyciężkawy "Tripod"), ale za to bardzo fajna jest ich EPka "Jar of flies" (z niezwykłym utworem "Nutshell"), a koncert MTV Unplugged momentami zachwyca.
Ja jakoś za Alice in Chains nigdy nie przepadałem. Brakuje mi trochę takiej energii w ich kawałkach, sam nie potrafię tego dokładnie zdefiniować 6.5/10. Gdybym miał wskazać ich najlepszy kawałek to zdecydowanie "Nutshell"



Spokojny kawałek bez szału ale do przesłuchania, 6/10 ciekawa niemiecka nazwa zespołu Wink

R.E.M ode mnie i ich "weseli ludzie"



Miłe i sympatyczne - 6/10, w sumie podobny kawałek do mojego poprzedniego Big Grin

Ode mnie tym razem coś mniej przyjemnego i sympatycznego, ale za to w miarę żywego i w sumie oryginalnego Smile



6,5 - nawet fajne, choć dzisiaj nie mam nastroju na coś tak ostrego. Wink

Ode mnie, coś dużo spokojniejszego:



Fajny spokojny kawałek 7/10

Ode mnie też coś spokojnego, jeden z moich ulubionych kawałków,.



Faktycznie, spokojny utwór, całkiem przyjemny aczkolwiek trochę nie moje klimaty: 6.5/10

IMHO jeden z najlepszych utworów polskiej nowej fali, czy post punku (jak kto woli):

5/10 zupełnie nie mój styl, aczkolwiek nie denerwujący utwór, myślę że nie wyłączył bym
radia gdybym słyszał ten kawałek.

To ja po prostu na koniec roku coś sylwestrowego, nie należącego do dzisiejszego
kiczu, tylko klasyka...! Najlepszego w nowym 2017 roku!


W porządku, ale to chyba najbardziej nie mój klimat ze wszystkich możliwych Smile 5.5/10

Ode mnie KSU, taka klasyka, że nie ma chyba co przedstawiać


Przekierowanie