Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Super! Gdyby tylko nie Ola Kasprzyk, za którą jakoś nie przepadam - 8.5/10

To teraz ode mnie jeden z najlepiej zapowiadających się polskich rockowych zespołów. No przyznam się, że tak dobrego debiutu daaawno nie słyszałem. Cała płyta świetna i bardzo równa. Polecam. Kiedyś przypadkowo byłem na ich koncercie i też było całkiem energetycznie.



niezły track, nie słucham Polskiego rocka, poza wyjątkami oczywiście, ale ten kawałek nawet nawet, 7/10

ode mnie ,kawałek moim zdaniem gościa numer jeden obecnie w rap grze
oczywiście Kendrick Lamar i " King Kunta"

Kompletnie do mnie nie przemawia. Nie mogę znaleźć tu nic, co by mi się spodobało. No i teledysk z laskami, czego nie lubię (nie, że nie lubią kobiet, nie lubię tylko machania tyłkiem i cyckami w muzyce Smile ). 3/10

Poziomu może nie podwyższę, ale przypomniała mi się wczoraj ta lekka piosenka. Smile Lubiłem sobie ją posłuchać na dobranoc, no i popatrzeć na Buse Unlu. Smile)


Trochę klasyk, całkiem spoko Tongue 5/10

No to ode mnie leci kolejny fajny młody polski zespół rockowy z byłym basistą Huntera w składzie.



Dłuższy czas cisza w temacie, to coś wrzucę.

6/10 - nie jestem na bieżąco z tymi dzisiejszymi zespołami, ale ta piosenka całkiem fajna.

To ja teraz nieco zmienię gatunek.



Takiej muzyki wręcz nie trawie, ale scooter zawsze na propsie 6/10

Ja poraz któryś już w tym wątku wjadę Nirvaną "Come as you are"


Zupełnie nie mój klimat, ale co by nie było świetny klasyk, w dodatku w wersji live. W końcu Nirvana. 8/10.

Ja może coś z mojego podwórka, jako fan polskiego rapu (aczkolwiek z dużymi zaległościami).



6/10 - Bisz wyróżnia się imo spośród całej masy polskich raperów.

To ja może tradycyjnie rzucę kolejnym wyłowionym polskim zespołem, którego nikt nie zna Tongue



Bardzo dobry kawałek, trzeba obczaić black perfume, widzę charyzmatyczna wokalistka
8/10 moje klimaty.

To ja daje kawałek mojej ulubionej kapeli Breaking Benjamin "Breath" na żywo!


Taki dość przeciętny utworek, ale 6/10 można dać.


Nie pamiętam czy już to tu wrzucałem, chyba nie. Legendarna piosenka legendarnego filmu karate lat 80-tych Wink. Początki wielkiej kariery Jean Claude van Damme.



Przekierowanie