Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo fajny wokal. Muzycznie fajny początek, trochę się wkręciłem, ale później brakło takiej zmiany. I trochę mi się dłużyć piosenka zaczęła Smile Ale OK i to bardzo OK. - 8-/10

To może Coma? Chyba jedyny kawałek tego zespołu, który mnie w żadnym momencie "nie boli". Nie jest źle nawet pod względem tekstu (Coma ma tak grafomańskie teksty, ze nawet Huntera przebija Tongue ).



Nie przepada za tym kawałkiem, ale ten cover jest naprawdę niezły, dziewczyna ma głos - 7/10

Mój ostatnio ulubiony kawałek ^^


Fajny utwór, fajnie się wkręca Smile 8/10

Teraz kawałek z jednej z moich ulubionych płyt. Szkoda, że tak mało znana i niedoceniana, kawałki z kolejnych płyt mają o jakieś 100 tyś więcej wyświetleń Tongue Piosenka, hmm... trochę niespotykana, ale piorunująca końcówka jest genialna Big Grin



2/10



AB propsuje.
Naprawdę słuchasz Ricka Rossa czy tylko dla jaj wrzucasz?
Jeszcze Chief Keef jest dobry. Big GrinBig GrinBig Grin
(05-05-2014 06:56 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Jeszcze Chief Keef jest dobry. Big GrinBig GrinBig Grin
Musiałem wyguglać i... O Jezusie nazareński, co za małpa! Swoją drogą dziwi mnie to, że jako zdeklarowany narodowiec, prawak i nacjonalista jesteś tak zapatrzony w czarną "kulturę". Nie powinieneś przypadkiem słuchać Pei, Tedego czy tam innych rodzimych blokersów?
3/10



2/10



Big GrinBig Grin
Przekierowanie