Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
VNM 7/10, Fellipe przeciętnie 4/10 , Jedker dla zasady 1/10 ,Pizdet 6/10,Sokół 8+/10,Brahu żenada 3/10,Numer tak jak Brahu 3/10 ,Eldo 5/10

Ogólnie mi się nie podoba 4/10 , bez Jędkera dałbym 6/10 Tongue




Lubię takie bardziej oldschool'owe klimaty. Zdecydowanie wolę ówczesny rap, niż to co serwuje się nam teraz. 7/10

A ja dzisiaj zupełnie przypadkowo trafiłem w sieci na kawałek, który bardzo dobrze wspominam. Aż się łezka w oku kręci i przypominają się dawne czasy : ).


10/10 Wink !



3/10. Zwykły kawałek murzyńskiego rapu jakich są tysiące. Choć np. bardzo podoba mi się "Rain" tegoż autora.

A tu kawałek mojego ulubionego wokalisty pochodzący z jego najgorszej płyty nagranej z Cymbałandem. Zamieszczam tylko ze względu na jednego z bohaterów teledysku:



6/10

http://www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts

Nie umiem dodać tak, aby mi wyskoczył od razu filmik, jak to mogę zrobić, pomożecieSmile?
[video=youtube]link[/video]
4/10



4/10 Średnie to, ale zawsze lepsze niż robione przez Polaków

Dziś w nocy pojawił się pierwszy singiel mojego ulubionego zespołu, grupy "Hunter" z płyty "Imperium", która ukaże się już w październiku. Oczywiście znów zostałem znokautowany przez pierwszy utwór z danej płyty. Po ostatniej wesołej i bezpretensjonalnej płytce spodziewałem się raczej czegoś dość... głupiego, a dostałem naprawdę genialną muzykę i pięć minut genialnego tekstu, który można jak interpretować na tysiąc sposobów. Fani historii pewnie wyłapią sporo smaczków: ) Zresztą sami zobaczcie i oceńcie.



Cooo !? DMX 3/10 Aj kil ju ! Tongue

DarkMan'a stawiam na drugim miejscu po pacu.

A dziare na plecach zaczerpnąłem z jego wersów.
@Roy
DMX zawsze na propsie

@kubala
5/10 nie lubię tego typu muzyki



Przekierowanie