Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
7+/10 - Ja nie przepadam za taką twórczością, to ta piosenka jest ok. Zrobiona z jajem, z energią, wręcz motywującą do walki. Spoko utwór.


Delikatny oldschool, lubię takie klimaty. 7/10

A ja wrzucę teraz coś nie w moim stylu. Generalnie nie lubię takich spokojnych pioseneczek "o miłości", ale w tym kawałku coś jest. Teledysk też wypada całkiem nieźle.


Mnie jakoś nie przekonuje. Nawet lubię nieraz posłuchać Hey, ale ta piosenka mi nie podchodzi. Ale teledysk w miarę spoko 4+/10

Coś takiego zapodam. Miło się słucha, tylko trzeba mieć odpowiedni nastrój.



5/10


Do dziś mam wielką sympatię do tego zespołu. Zresztą, kto ich nie słuchał w latach młodości. Jak ktoś tak mówi, to jest zwykłym kłamcą Tongue Jednak dziś to już nie to, a ta piosenka nigdy do moich ulubionych nie należała 6/10



Ciężko mi się tego słucha, zaraz się przez ten hałas robię nerwowy Wink. Niezbyt wiele zespołów metalowych mogę przetrawić.


A ja dokonam oceny prawie wszystkich tych zapodanych utworów od początku do końca.
[Prawie wszystkich]


Ocena- „-ja pierdole”.

„Swojego” utworu nie dodam bo nie dość , że byłby polski to jeszcze z gatunki klasyki.
A tu preferuje się zagraniczne i do tego badziewie.
Taki sobie kawałek. Jak dla mnie bez wyrazu, ale przesłuchałem do końca, więc nie jest źle, bo rapu raczej nie słucham. 5/10

Ale skoro już jesteśmy przy rapie...





(03-01-2014 07:14 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]„Swojego” utworu nie dodam bo nie dość , że byłby polski to jeszcze z gatunki klasyki.
A tu preferuje się zagraniczne i do tego badziewie.
Mam rozumieć, że słuchasz wyłącznie Chopina, a wszystko co Ci się nie podoba i jest zagraniczne to badziewie? Pozdro, fajnie się z takimi ludźmi dyskutuje.
@ Splint3rPL
Pisząc o klasyce nie miałem na myśli muzyki poważnej.
Chodziło mi o utwory polskich wykonawców muzyki rozrywkowej które przeszły do klasyki gatunku .

[Skoro każdemu wolno oceniać to ja też oceniłem]
RSC
Nie za bardzo wiem o co ci chodzi Tongue Nawet na tej stronie są 3 polskie utwory i 4 zagraniczne. Myślę, że w całym temacie jest jest ok. 40% polskich piosenek, a klasyki też się zdarzały. Zresztą sam kilka wstawiałem, więc wiem co mówię. Ale jak się zapewne spojrzało na ostatnią stronę...

Ale do rzeczy... Piosenka nawet spoko, choć już męczą mnie takie patriotyczne kawałki raperów, bo nieraz wyglądają one dość śmiesznie. Ale nieźle się słuchało - 6+/10

Skoro już jesteśmy przy takiej muzyce... Macie coś lżejszego Tongue


Przekierowanie