Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
0/10
Co za gówno. Royowi to on do pięt nie dorasta.



Roy zawsze na propsie 10/10



Da radę 6/10

Zabłądziłem na yt. SorryTongue


Nie potrafię tego ocenić ani skomentować, przykro mi Sad.



Splint3rPL
Dlaczego? Piękny utwórTongue Okazało się, że w niedzielę dowiem się jak on brzmi na żywoSmile

6+/10 - przyjemne, ale na raz.

Mnie ogólnie czeka piękny muzyczny weekendSmile Jutro (może nawet dziś wieczór...) i niedziela... Heart


Zdecydowanie moja ulubiona piosenka Kabanosa. Refren stał się moim mottem życiowym : ). 8/10



Splint3rPL (1-0-0, 1 bardzo ciężkie KO) - 9+/10

Po takim czymś nawet nie mam pojęcia czym zaatakować...Smile


No, pamiętaj żeby więcej nie fikać z jakimś Niedźwiedziem Januszem.

Całkiem fajny kawałek. 8/10


7+/10 Nawet fajne się słucha. Nie wiedziałem, że Kukiz gra taką muzę.

Jak wspominałem na tym forum 1295840 razy dziś dostałem w swoje ręce płytkę swojego ulubionego zespołu. Krótko, Płytka dość specyficzna, jeszcze bardziej nie hunterowa co ostatnia, ale to nie znaczy, że słaba. Po raz pierwszy jednak są dwa kawałki, które mi się po prostu nie podobają, lecz jako tako ratuje je jak zawsze kapitalny wokal. Jest jednak piosenka, która może stać moim kawałkiem nr 1. Wałkuję go już 4 godziny. Świetny tekst, podkład, genialne i ważne skrzypce. No i wokal... Zresztą sami posłuchajcie i wystawcie notę.





PS
Moja ocena płytki 9/10
8/10 - kiedyś byłem wielkim fanem Huntera, z czasem przestał mi się podobać ich repertuar. Ale ten utwór daje radę - świetny wokal i tekst, który ma sens.



Przekierowanie