Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
2/10 Popka z rapu ocenił bym inaczej

Ode mnie jeden z ostatnich numerów Linkinòw z Chesterem.



Nie znoszę poprocka, ale ostatecznie w radiu mogłoby lecieć. 5/10





Smile
Nie no, nie jestem w stanie ocenić to wyżej jak 2/10.

Ode mnie klasyka, Pet Shop Boys.



Mam słabość do tego zespołu, chyba dlatego że ich teledysk do "Go West" był jedynym z pierwszych, które zapamiętałem w swoim życiu. No i jest to po prostu dobrze zrobiona, nienachalna muzyka pop, której da się słuchać. 8/10

A ja wrzucę jedno z dóbr eksportowych polskiej muzyki, może znajdą się na forum jacyś fani czarnego brzmienia Wink



Nie do końca moje klimaty, ale grają świetnie.

8/10

Ode mnie też nasi rodacy (z Gdańska), chyba bardziej znani za granicą niż u nas. Szeroko pojęty post-rock.

Przedstawiam SPOIWO:



Mocne 8/10 utwór bez tekstu ale jak potrafiący oddać melodią emocje
zawarte na ekranie. Podoba mi się. Szkoda że takie dobre grupy nie
mają przebicia w dzisiejszym mainstreamie. Tylko siedzą gdzieś
ukryte w głębokim undergroundzie.

Od mnie klasyka.



0/10

Zdecydowanie wyższy poziom muzyczny reprezentuje Martyniuk.

Zaryzykowałbym stwierdzenie ,że jest to muzycznie także poniżej poziomu Shazzy czyli gdzieś w okolicach Madonny.

Zwyczajna zachodnia tandeta, mająca w Polsce "posłuch" tylko dlatego, że jest wykonywana po angielsku.
......................................
Uzasadnię Ci ,abyś nie myślał ,że jest to wpis wymierzony przeciwko Tobie tak dla zasady.

Gdy Martin zaliczył Pet Shop Boys do klasyki to się jedynie uśmiałem.
Nie chciałem z nim polemizować, bo byłby w stanie podać jakieś minimalne argumenty na obronę.

Ale gdy Ty zalczyłeś Kelly Family do klasyki to już musiałem to skomentować.
Albo nie rozumiesz znaczenia słowa "klasyka" albo robisz sobie jaja.
Jeżeli Kelly Family to dla Ciebie klasyka to ja dziekuję i pozdrawiam Cię serdecznie.
Można czasem przegiąć pałę na forum i coś palnąć.
Ale Ty przebijasz wszystkich.
Jeżeli Kelly Family to klasyka to ja jestem "ajwenhoł" a Jurek Połomski to primadonna.
Zwracaj uwagę co piszesz bo dzieci i młodzież czytają to forum i nabierają takiej właśnie wiedzy.
A młodzież która "kapuje" bardziej niż Ty wyrabia sobie zdanie kto tu pisze i jaką posiada wiedzę.
No litości.

Będąc w tym towarzystwie muszę dbać także o swoją reputację.
Bo zasada "z kim przystajesz takim się stajesz" jest przez wielu brana pod uwagę.
Daj jednak ocenić innym, bo twój post nie jest ważny. Ktoś inny oceni i poda swój utwór.
Jak chcesz aby był ważny podaj swój utwór. Dziękuję za uwagę.
Przekierowanie