Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hehe.. a ja akurat mam ostatnio faze na Vivaldiego, a szczególnie spodobała mi się "Wiosna" ze wszystkich jego Czterech Pór Roku, a ta wersja Ulytau całkiem fajna i równie przyjemna dla ucha, jak dla mnie na 7pkt, bo Vivaldi mimo wszystko lepszySmile a ja do oceny podrzucę : http://www.youtube.com/watch?v=79YDgv

____________________
Zapraszamy na rewię taniochy czyściwa przemysłowe zajrzyj!
Kurde, serio to bot? Widać jakieś całkiem mądre te boty Tongue
2/10 - nie trawię i nie strawię

Kurde, wszędzie gadają, że to takie gówno, a tu proszę, nawet dosłuchałem do końca. Jest dobrze!





PS: Oczywiście mój poprzedni utwór to cover "Zimy" Vivaldiego. Winter = wiosna = mój poziom angielskiego Blush I weź tu człowieku zdaj egzamin na poziomie B2 Big Grin
Kiedyś miałem nieprzyjemność w pewnym pubie usłyszeć kilka piosenek tego gościa, ogólnie moja refleksja była właśnie w stylu "co to za gówno?". Ten utwór nie jest tragiczny, nawet nie jest zły... Jest taki średni, bez wzlotów, ani specjalnych upadków. Ani do czego się przyczepić, ani za co chwalić 4+/10.

David Bowie, zacząłem go słuchać jeszcze w daaaawnych czasach gimbazy, a po dziś dzień jego muzyka ani trochę mi się nie przejadła.


Bardzo cenię Bowiego, ale ta piosenka mi się średnio podoba - 6+/10

Ale gdybyś dał to mógłbym dać nawet swoją pierwszą "10" Tongue Uwielbiam ten utwór


Dobra 3/10 w ciemno XD




Król jest tylko jeden.
Po prostu 2/10

Czas na cover:


4/10 Piosenka jak i wykonanie bez szału, dupy nie urywa Big Grin

A tutaj coś świeżego - na czasie.


Hahaha Big Grin Świetne, mimika i gestykulacja tej laski to mistrzostwo. "Też bym chciał złoty strzał" Big Grin 8.5/10

Jak już jesteśmy w temacie:

Wątpię, by ta piosenka mi utkwiła w pamięci. Z całym szacunkiem dla Erica Claptona, jego dokonań i w ogóle, ale jakoś nie przepadam za jego muzyką. No, ale jednak umiejętności miał i to trzeba docenić 6/10

Nazwa zespołu może wydawać wam się już znajoma, ale bez obaw, oszczędzę wam już tych wrzasków Big Grin Jak kiedyś chyba pisałem, nowy album to zupełnie inna stylistyka. Na początku nie mogłem się jakoś przestawić na nowy Frontside, ale im więcej słucham tej płyty tym bardziej mi się podoba, no może poza pierwszym singlem, który kiedyś tu wstawiłem, bo jest żałosny. Chłopaki wreszcie pokazali, że mają solidny warsztat i naprawdę potrafią grać muzykę, a nie tylko napierdalać w instrumenty. To chyba mój faworyt na płytce, choć na pewno nie ta piosenka powinna wieść prym na albumie.



Hmmm... czegoś mi brakuje w tym utworze. Energii, pazura, złości. Starają się być klimatyczni i mroczni, ale brak mi tu trochę jaj. Nie jest to zły utwór, ale nie ma w sobie czegoś takiego, co zwróciłoby moją uwagę w jakiś szczególny sposób. 5/10



Przekierowanie