Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@kubala1122331
„Nawet na tej stronie są 3 polskie utwory i 4 zagraniczne”

To zależy jak ma się stronę ustawioną. Na ile postów na jednej stronie.
6/10

To teraz coś śmiesznego


E... No nie wiem, 3/10 ? Skąd Ty to w ogóle wziąłeś Smile ?


Ujdzie- 6/10
Teraz cos co chyba zna kazdy fan boksu:


Chisora do Witalija przy tym wychodził Smile 9/10

Ale wszedłem w ten temat z innego powodu, czegoś takiego jeszcze bowiem nie widziałem, nie słyszałem i musiałem się tym z kimś podzielić.*





*Oglądacie na własną odpowiedzialność, nie odpowiadam za jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu. A teraz wracam płakać do kąta.
Powiem Ci @Matys, że to coś zalewa dziś internet Smile Wszędzie to ktoś wstawia. Ale nie powiem, piosenka wywarła na mnie piorunujący efekt, szczęka mi opadła do samej podłogi. Nie wiedziałem kompletnie o co chodzi, po prostu patrzyłem i słuchałem z niedowierzaniem na to co widzę. Aha, jeśli ktoś mi wytłumaczy w jakim języku była nagrana ta "piosenka" to będzie miał ode mnie zielonego plusa Tongue Ocena? Jak znajdę mózg to ocenię Sleepy

Jak coś to @Matys ty zacząłeś Smile


Nie wiem jak to ocenić, kompletnie tego nie kupuję.....3/10...

Zapuszcze coś nieśmiertelnego, za to w mało znanym nagraniu, tak myślę, bo jak to kiedyś puścili w TV (1989 rok) to większości z Was na świecie chyba nie było...Tongue



8/10


7/10
Znam ten bit z kawałka 2paca. Dodatku Phill podkładał tam refren.



Podziemny Oldd skull.


Nie podchodzi do mnie kompletnie. Wokal słaby, jakby zaraz miał gość umrzeć Smile3/10
Ostatnio odkryłem odkrywcze odkrycie Smile A mianowicie, że raper = gwałciciel SmileWinkBig Grin



Przekierowanie