Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Debil do potęgi N. 0/10 nie chce go nawet komentować.



Trudno powiedzieć. Niezłe ale, rewelacji nie ma 5+/10

A co powiecie na to?: )


6/10

Rapujący Swift xDD



Nie jestem miłośnikiem rapu, niewiele kawałków mi się podoba. Ten niestety też nie. 3/10

Ale skoro już jesteśmy przy rapujących bokserach...


Dobry przekaz,mimo technicznie kiepskiej zwrotki Albercika , kiedyś mocno się jarałem 8+/10





Nienawidzę, nie cierpię, nie znoszę takiego czegoś. Najgorsza wersja tej muzyki jaką znam, to jest właśnie to co mnie odrzuca. Wcześniejsze dwa utwory były nawet spoko, ale to jest dramat. Już wolę disco polo. 2/10

Chciałem zrobić wam coś strasznego w rewanżu za piosenkę Krycha (Tongue), ale skoro jesteśmy już przy takiej muzyce to zaproponuję wam piosenkę z wejścia Michała Materli do ringu KSW.



Zrobiłeś coś strasznego , Sobota to straszny łak , nie wiem jak można go słuchać , MMA też nie lubię. To jest tragedia 1/10 , Broner przy Sobocie to król rapu ..






Juicy J król
Krychu
Srogi rewanż, ostroSmile Ta piosenka już dużo lepsza od tamtego czegoś, może dlatego, że mam uczulenie na polskich muzyków śpiewających o tych swoich wielkich problemach. 5+/10

To może się wyciszymy?: )


Super, lubię takie klimaty. 7/10



Dobry przyjemny kawałek 7/10.


Przekierowanie