Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.



Kawałek usłyszałem podczas oglądania filmików z obronami Jurka Dudka i wpadł mi w ucho.
cop chcialeś być zabawny? Czy chcialeś pokazać glupotę?
Jakoś mnie to nie porwało. Ot, kawałek jakich wiele. 5/10


6/10 - całkiem niezły cover, wprawdzie wokal brzmi dla mnie dosyć średnio i trochę zbyt popowo zrobili refren, ale całość i tak jest niezła.

Trochę oldschoolu Wink


Nie przepadam za taką muzyką. Jakieś to wszystko takie... płaskie i bez wyrazu. 4/10

Myślałem co dodać dość długo, bo raczej obecnie mam nastrój na typowe napierdalanie Big Grin Może to, choć zapewne każdy to zna? Kiedyś uwielbiałem tą piosenkę Tongue



Green Grenade na propsie #traplord .
@Kubala
Za dzieciaka jarałem się tym kawałkiem Bon Jovi, ale po czasie zupełnie przeszła mi ochota na ich muzykę. Dzisiaj zupełnie mnie nie kręci 5/10, solidne ale bez prądu.

Coś cięższego, Peter Steel (czy Petrus Ratajczak jak kto woli) - jak dla mnie jeden z lepszych wokali jakie słyszałem.


0/10
Za brudno się tutaj zrobiło , czas na prawilne rapsy



Krychu
Ty chyba prawdziwego brudu nie widziałeś. Przecież to normalna rockowa pioseneczka Smile
Co do "piosenki" - młody jest dobry, ciekawe tylko czy wie o czym rapuje Tongue 3+/10

Chyba tego nie wstawiałem, a ostatnio mam fazę na tę pioseneczką Smile Poezja śpiewana, jakby to powiedział dzisiejsza młodzież, zawsze na propsie Big Grin



Przekierowanie