Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
5/10 Nie mój gust.


Niby ok kawałek, ale do mnie jakoś nie trafia swoją prostotą, nie jest zły ale bramy nie urywa 5+/10



8/10 - kawał porządnej klasyki. Dzisiaj już nie robią takiej muzyki.



9-/10 - najlepsza wersja Sweet dreams jaką słyszałem, na pewno lepsza od oryginału Eurythmics, którego nie cierpię. Gdyby nie paskudny teledysk, który mi kompletnie nie przypadł do gustu byłoby 9+.



Tak dobrze znana nuta. Dynamiczna i rytmiczna, ale dla mnie ni to hard rock, ni to gothic rock. Średnio ciekawa hybryda, 6-/10



Kurde, wszystkie należące do szerokiej czołówki moich ulubionych kosicie równo z trawąTongue Ja mam do Evanescence taki sentyment, bo to był mó pierwszy zespół, dzięki któremu poznałem inny świat niż Lady Gaga i Ich troje: )

5/10 - średnio ciekawa, taka piosenka, która mi ani nie przeszkadza, ani jakoś nie olśniewa.



Niezłe, bardzo klimatyczne. Trochę mi to przypomina Come.
7+ (chociaż powinienem dodać jeszcze jeden punkt za samą nazwę zespołu - kozak!) : )

A ja dzisiaj natrafiłem w necie na bardzo pozytywny kawałek i katuję go już ze 2 godziny:




Raz, że tekst mnie ujął, a dwa, że i muzycznie bardzo fajne.
-8\10
Teledysk fajny, muzyka wpada w ucho.


6+/10 - muzyka nawet wpada w ucho, wielki plus za teledysk



hehe... mówiłem, że jak dodam coś mocniejszego to temat upadnieTongue
Przekierowanie