Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Za Queen może być tylko 10/10.



Gitara się wyróżnia w tym kawałku, 6/10

Świeża krew Polskiego rapu, Taco Hemingway, "6 zer " gość się zdecydowanie wyróżnia, Popek taki Tekst pisałby 3 tygodnie, bit też na wysokim poziomie, Naprawdę widać Powiew Europejskiego rapu, a nawet Bitem podchodzi pod obecny Rap w USA, stylówka średnia, ale teraz ona nie gra takiej roli, ,



p.s I polecam cały album "Trójkąt Warszawski"
Nie słucham nowości z rapu, tym bardziej polskiego. Bit przypomina mi trochę WWO - Nie bój się zmiany na lepsze, a jego nawijka nie wiem czego trochę Tinnie'ego Tempah'a z "Pass Out". Porównania pozytywne oczywiście. Racja, że Popek to całkiem inna liga, jednak on to robi typowo pod bekę, a że nie jest do końca mądry, to chyba już wszyscy zdążyli zauważyć.
7.5 / 10

Widzę, że wrzucacie tu dosyć wyszukane piosenki. Mi ostatnio się przypomniała Blunt'a, która w Polsce nie była jakoś bardzo popularna (na pewno nie tak bardzo jak You're Beautiful).




Jak temat jest kierowany bardziej w mniej popularne piosenki, to następnym razem podam coś mniej mainstreamowego. ;P
7,5/10



spokojny, klimatyczny utwór, , 8/10,



tytułowy utwór, z first Blood, klasyka, ,


Sentymentalna nuta, choć odrobinę monotonna jak dla mnie, 6/10

A ten kawałek nigdy mi się nie znudzi:


Klasyka, że hej: skłamałbym jednak, gdybym nie powiedział, że wolę inne kawałki Davida - 7/10

Pierwszy singiel nowej płytki Kabanoska. Może dupy nie urywa, ale... trzyma poziom.
https://www.youtube.com/watch?v=RVzG6ISMAPw
Gitara mi się podoba, ale reszta średnio,,5/10

Legenda Compton, Eazy-E, (N.W.A) w mniej znanym i trochę odbiegającym stylowo kawałku "Automobile"




Tekst po prostu o ći**e, Wink ale legenda
5/10, nie moje klimaty, choć jak na rap kawałek całkiem ok




Mój ulubiony kawałek Pearl Jam, z płyty "Ten", którą bardzo lubię Wink
Za Pearl Jam zawsze dycha. Aż się przypomina wspaniały koncert na Stadionie Śląskim w 2007 r.



Przekierowanie