Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobry song, taki motywujący do treningów, biegania, z kultowego filmu 7/10


Kawałek nie żyjącej od 14 lat królowej rnb Aaliyah.



6/10 - raczej nie moje rytmy, ale całkiem znośnie się słucha.

29 grudnia to nie jest dobry dzień dla muzyki. Kolejna legenda nie żyje.
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czyt...-zyje.html

Ku pamięci mistrza


Szkoda Lemmyego, choć i tak dożył słusznego wieku. Co by nie napisać - ikona. Tego zdartego głosu nie da pomylić się z żadnym innym. Dzisiaj nie mógłbym dać innej oceny niż 10.



Z teledyskiem kawałek zyskuje sporo na wartości. Na płycie nie byłem zachwycony tym kawałkiem, ale teraz słuchało mi się go całkiem przyjemnie, 7/10



Moja przyjaciółka dałaby 10/10 (wysyłała mi to kiedyś Wink ). Ja daję takie 5+/10. Nie przeszkadza mi, jak ktoś sobie tego słucha, ale samemu jakoś bym nie włączał. Big Grin

Bardzo mi mnie ciekawi, czy jest ktoś, kto się podejmie oceny tego kawałka. Big Grin


Ale psychodela! Big Grin Tak powalonego teledysku dawno nie widziałem. Animacje tych ludków grających na instrumentach mnie zniszczyły, a jeszcze później doszedł do tego śmiesznie śpiewający koleś w okularach przeciwsłonecznych noszący srebrny kombinezon. No i na sam koniec babka tańcząca z kosmitami. Sama muzyka to takie typowe lekkie techno/disco raczej z pierwszej połowy lat 90. Daję 3/10, ale teledysk warty obejrzenia jako ciekawostka Big Grin




Trochę mnie zanudziło. W mojej było więcej p****nięcia. Wink 4/10

Szczerze, to nie skupiałem się na teledysku. Dla mnie ogólnie ta muzyka, to trochę taka "shitowa techno-łupanka", ale czasem sobie wracam do takich utworków i też często na YT widzę Polaków, którzy często wspominają te czasy i muzykę. Tutaj jest bardziej przystępna piosenka MI, moim zdaniem najlepsza:




Ale to tak na marginesie. Proszę o ocenę tego kawałka, bo mi się przypomniał podczas słuchania Massive Attack. Smile Czasem go słychać w radiu, lecz, jak widać, mało kto go zna. Big Grin


Za bardzo monotonne trochę, za autora daje 5/10

Legendarna już za życia Petula Clark i jej nieśmiertelne ,, Downtown" ode mnie.


Nie wiem jak to obiektywnie ocenić......6/10 niech będzie.


To ja coś trochę polewkowego Wink. Kiedyś mieli swoje 5 minut.



Za "You're a woman" dałbym 7 / 10. Big Grin
Za to takie 5 / 10. Fajnie się do takich piosenek tańczy, ale ta jest mało porywająca w porównaniu do wyżej przeze mnie wymienionego kawałka. Big Grin




Jeden z najlepszych wokalistów dzisiejszych czasów. Big Grin
Przekierowanie