Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tylko sobie żartuje z tym brudem Wink .
"Dzisiejsza młodzież" , zabrzmiało jakbyś miał z 30 lat .
To co wstawiłeś mogę nazwać socjalistycznym syfem .
0/10





Big GrinBig GrinBig Grin
Aleś ostry dzisiaj Big Grin
Z tą "dzisiejszą młodzieżą" to żartuję, dlatego wziąłem w cudzysłów Smile
Nie trawię kolesia, w sumie tyle, choć piosenka nawet jak na gatunek nie porywająca... Bez Bronera 3/10 z Bronerem 1/10

Może zapuszczę coś, czego nigdy nie zapuszczałem i więcej nie zapuszczę Tongue



Dawne klimaty, z 10 lat temu zacząłem jarać się TCB - do dzisiaj lubię ich muzykę. Teledyski zawsze też mają ciekawe. 7/10.

Jeszcze w podstawówie natrafiłem na tę piosenkę - spory sentyment Wink


Chwyta za serce Wink 7/10
Wrzucam od siebie jedyną piosenkę Steczkowskiej którą lubię w świetnej wersji z The Voice of Poland.



Coś Sander nie weszło...


Kutwa, link redda mi wewaliło Big Grin
Co za "rasistowski" "faszystowski" "szowinistyczny" utwór , daję 10/10

Teraz jak zwykle zamieszczę jakiś benger , jak zazwyczaj waszego ulubionego boksera , a zarazem rapera Big GrinBig GrinBig Grin



(10-03-2014 10:53 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]To co wstawiłeś mogę nazwać socjalistycznym syfem .
Przeca już dyskutowaliśmy o tej piosence i udowodniłem, że nie ma nic wspólnego z "socjalistycznym syfem", a Ty przyznałeś mi rację.
"Nie nazwałem go socjalistą . Stwierdziłem jedynie , że pewien fragment skojarzył mi się z socjalizmem. Fragment z godłem , historyczną racją oraz bohaterach i ofiarach wywołał u mnie obraz Palikota chcącego zlikwidować państwo polskie lub przewodniczącego jego młodzieżówki który twierdzi , że jest uwaga " patriota europejskim " haha."

Faktycznie socjalistą nie był , tylko komunistycznym propagandzistą . Ten wiersz został opublikowany na łamach "Robotnika" , wiadomo lewicowej gazety. Już o tym kiedyś pisaliśmy . Generalnie mam problem z akceptacją tego wiersza , przez osobę Tuwima , którym gardzę . Sam wiersz nie ma dużo wspólnego z socjalizmem , spoko to od dziś będę o nim pisał " wiersz napisany przez czerwonego kolaboranta" .

Żeby nie było offtopu , posłuchałeś twórczości Bronera ? Big Grin
Coś dla tych, którzy na siłę doszukują się antypaństwowych wątków w tym utworze: http://pl.wikipedia.org/wiki/Do_prostego_cz%C5%82owieka

(12-03-2014 11:35 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Żeby nie było offtopu , posłuchałeś twórczości Bronera ? Big Grin
Nie. Raz to puściłem i musiałem wymieniać głośniki w laptopie.
Przekierowanie