Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
6/10 - nie mógłbym za długo słuchać za długo takiej muzyki, chyba, że na dobry sen Smile Ale tak za pierwszym razem przyjemnie brzmi.

To ja może tym razem chyba najbardziej komercyjny rockowo - metalowy kawałek, który pewnie każdy zna Tongue





8/10
4/10...


Coś baaardzo starego, ze słynnego koncertu AID.



hehe... Ta klasyka Smile Zawsze dziwi mnie, że z muzyką z lat 80 - 90 mam tak, że nie znam zespołu/wokalisty, nie znam tytułu, a piosenkę znam bardzo dobrze Tongue - 7/10 Jak większość utworów z tamtych czasów - zarąbiste utworki, ale nie potrafiłbym słuchać ich przez dłuższy czas. Fajnie brzmią jak się je usłyszy raz na 5 lat Smile

Specjalnie zajrzałem w temat, żeby wrzucić utwór, który za mną chodzi od tygodnia cały czas, ale niestety nie ma go nigdzie do odtworzenia Tongue Szkoda, na zastępstwo też walnę klasykiem.



Fajne, z klimatem tamtych czasów. Wokal i tekst mnie nie zachwycają, ale klimat jest bardzo w porządku. 7/10.
Ja z kolei siedzę w latach 80. Ale nie w głównym nurcie, tylko w alternatywie. Zaskakujące jest ile odkrywczej i ciągle świeżej muzyki można odnaleźć w tamtym okresie. Chociażby scena Manchesteru przełomu lat 70 i 80, to jest po prostu magia i wysyp wielu zdolnych muzyków, którzy niejednokrotnie tworzyli fantastyczne rzeczy. Zresztą te czas... Za śmieszną cenę można było kupić bilet na koncert np, Joy Division, gdzie support grało The Cure i Killing Joke. To chyba nigdy więcej w muzyce się nie powtórzy.

Mój kawałek, ale dla odmiany nie z lat 8o Wink


11/10
Jeden z moich ulubionych zespołów i ulubiony wokalista. Strasznie żałuję, że nigdy nie zawitali do nas z Audioslave. No ale parę miesięcy temu byłem na koncercie Soundgarden na który czekałem 13 lat.




[/quote]
7/10
Fajnie zagrane, ale trochę nie mój świat.

Następny polski klasyk leci ode mnie, choć może trochę mniej znany. Ogólnie za zespołem i wokalistką nie przepadam, ale ten utwór im się cholernie udał.



5/10

Teraz coś nowego, Imagine Dragons jak zwykle doje*ali do pieca Smile


[/align]
6/10
Piosenka napisana przez Szpilke z dedykacją(dla Zimnocha) Big Grin


Tutaj nawet nie ma co oceniać. Coś strasznego, fatalnego i okropnego. Jak słyszę coś takiego to dziękuję Bogu, że istnieje coś takiego jak Disco Polo i to ten gatunek jest wszędzie puszczany... - -1/10

Wiem, że nie lubiłem hardziora, ale ten kawałek zrobił mi kilka ostatnich dni. Uwaga! Madziary naprawdę ostro napierdzielają Smile Ze specjalnymi pozdrowieniami dla KrychaTMT Big Grin



Przekierowanie