Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1/10 Zupełnie nie w moim guście. Smile

A tutaj coś dobrego i polskiego: Smile



1/10 Rzadko słucham polskie piosenki, a jak już słucham, to nie takie.

Czas na króla, którego pewnie kazdy będzie kojarzył. Oto Gunther, autor hitu "Ding Dong Song", który wydał rok temu ten oto teledysk pt. "I'm not Justin Bieber bitch". Osobiście byłem na "Facebookowej premierze", także pamiętam, jak miało to 301 wyświetleń Big Grin



2/10 za panie na teledysku.





PS
Wilku, dobry kawałek (y) Dzisiejsza młodzież nie docenia Big Grin
Nie przepadam za The Rolling Stones, ale ten kawałek jest epicki. Klasyk Smile 9/10

Czas na cover. Rzadko kiedy kopia jest lepsza od oryginału, ale w tym przypadku imho ma to miejsce ^^


Fajne, ale jednak wolę inne, bardziej energetyczne piosenki Nirvany - 7/10

Pozostając w klimacie i epoce...



(16-12-2014 06:16 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Fajne, ale jednak wolę inne, bardziej energetyczne piosenki Nirvany

Mam trochę na odwrót, ale ogólnie b. cenię ich twórczość, a w szczególności krążek "In Utero".

Co do poprzedniej piosenki to 7/10. Jest naprawdę ok, ale ostatnio preferuję mocniejsze kawałki.

Coś ode mnie - polecam zobaczyć, kto gra na klawiszach. Nieźle się zdziwiłem za pierwszym obejrzeniem Big Grin


Klawiszowiec pierwsza klasa Big GrinBig GrinBig Grin
Piosenka 6/10.


Stary kawałek młodej Madonny.



Starą muzykę Madonny bardzo mocno trawię 9/10

A oto kolejny polski klasyk:



Wilku
Lubię Lombard, mają parę naprawdę fajnych kawałków, jednak ten utwór mi nie podchodzi do końca. Ale w sumie... nie ma dramatu - 6/10

Jeszcze niech Kuba przejdzie na hip hop to będzie koniec świata Tongue Jednak dzisiaj mam lekkiego doła i tak jakoś ten kawałek wrył mi się w łeb Smile


3.5/10 - dekadenckie rapsy to nie moje klimaty Wink



Przekierowanie