Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiesz, Krychu, co myślę... Ale dam aż 3/10 byś nie powiedział, że jestem uprzedzony Big Grin

Może trochę totalnego podziemia muzycznego Smile


Jezeli mam byc szczery, to zespolow ktore wrzuca, tu Redd, czy Kubala, to widze pierwszy raz na oczy, i slysze pierwszy raz na uszy.Wink Nie moje klimaty, choc bardziej na miejscu byloby nie moj swiat. Daje 3/10, bo zdj ktore jest na ekranie podczas tej piosenki mi roz*ebalo glowe... no, chlopaki maja tez dobry flow.Rolleyes



To powyżej to jakaś parodia czy kawałek na serio? Przeca nawet Waszka G miał 100 razy lepsze utwory niż ten orangutan. Absolutne dno. 0/10


A to jest ostatni utwór jaki puścił na antenie Tomasz Beksiński zanim popełnił samobójstwo.


Uwielbiam wszelkiego rodzaju muzykę instrumentalną. Bardzo fajne, klimatyczne - 8+/10

Każda, nawet najbardziej metalowa kapela, grająca bardzo ciężką muzykę, powinna mieć w swoim dorobku balladę. Świadczy to o potencjale kapeli i ich umiejętnościach. Polski zespól Virgin Snatch znałem od dawna, ale od tej strony nie miałem możliwości. Przykład tej kapeli świadczy o tym, że polska muzyka nie jest wcale gorsza od tej zagranicznej. Więc czemu taki np. Sabaton zna niemal każdy, a taki polski zespół niemal nikt?...
Mam nadzieję usłyszeć tą piosenkę w niedzielę na żywo Smile



3/10





Coś dla Metzgera Smile
11/10
Moze do tematu nie pasuje, ale nie moglem sie powstrzymac.


12/10



Dajcie spokój Wink 2/10

Ostatnio puściłem sobie ostatnią audycję Beksińskiego i trafiłem na taką perełkę. Gość brzmi jak Jimi Hendrix, tyle że imho lepiej.



4/10




AngelAngelAngel
Umowmy sie, ten koles to kretyn, i od elity elit- Sowy, dziela go lata swietlne Big Grin 1/10




Az sie chce cwiczyc.Wink
Przekierowanie