Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niezłe w sumie, 5/10



No powiedzmy mocne 5/10


Hmmm.... 5,5/10



4/10 Nie moje klimaty


Fajny utwór, ale zero powera, przynajmniej ja go nie czuję Tongue Jednak 6/10 i to mocne!

Dosłownie przed chwilą odkryłem, że Slash (ten z GNR) nagrał własną płytę. Nawet dwie. Drugą "Apocalyptic love" polecam każdemu fanowi gitarowego, rockowego (nie metalowego) brzmienia.



-6/10, jest ok ale brakuje mi w tym czegoś ekstra. Solidny kawałek





Zawsze lubiłem jego muzykę, ale ostatnio głębiej się w nią wkręciłem. Niektóre teledyski Mansona ryją beret ^^ Ten kawałek moim zdaniem jest znacznie lepszy od oryginału.
Ktoś już to kiedyś wrzucał... chyba. Wtedy chyba też ja oceniałem Tongue Dziś troszkę niżej, ale to wciąż dobry kawałek. 8/10

Szkoda, że trudno jest się wydostać z tzw. podziemia muzycznego. Ten zespół ma wszystko, a jednak nie może się wybić. Choć muzykę i umiejętności mają naprawdę niezłe...



6/10, ciekawy utwór, nie słyszałem go jeszcze...

A teraz coś dla fanów Andrew Smile



No cóż... jak to Kazik. Utwór mega specyficzny... Jednak jak dla mnie dość średni - 5/10, mimo, że jestem fanem Andrew Tongue

A mnie się na wspomnienia dziś noc zebrało...



1/10! Nie trafia do mnie w ogole taka muzyka.Wink

Z drugiej strony kawalek ktory wrzucam, jezeli chodzi o gatunek muzyczny tez mnie nie kreci... jednak przekaz, nawiaznie do historii, i walecznosci Polakow juz tak. Lepiej sie nie dalo podsumowac bitwy pod Wizna. Jakby byla wojna, a ja bym szedl w pierwszym szeregu, to tylko w sercu z tym kawalkiem.Big Grin Waarrrr!!!



Przekierowanie