Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@KrychuTMT

HahahaBig Grin Zaraz padnęBig Grin Nie słucham niczego z tego gatunku ale jakieś tam małe pojęcie mam i trochę mi to wygląda na taką ironiczną kpinę z tematyki co najmniej połowy utworów z tego gatunku muzyki. No bo nikt chyba na poważnie czegoś takiego nie stworzył...

Jak to oglądam to już mam przed oczami te wszystkie Bronero-podobne małpy(to nie było w sensie rasistowskim)obwieszone złotem i gadające o tym ile to nie mają kasy, ile nie zgarniają i kogo tam nie urabiają. HahaBig Grin Myślałem już, że nic bardziej żałosnego w muzyce nie powstanie niż utwory o takiej tematyce, ale jednak naszła moda na muzykę klubową, czyli taką bez jakiejkolwiek tematyki, i wykonawców takich jak Pitbull, LMFAO i innych nie wartych zużywania mojej klawiatury na pisanie ich nazw. To co się teraz dzieje to jest prawdziwy kataklizm i apokalipsa dla muzyki. Dzisiejszą muzykę to już ciężko w ogóle nazwać muzyką... Na szczęście dotyczy to tylko muzyki popularniej a nie wszystkich gatunków bo to by był koniec muzyki.

Ja przynajmniej odniosłem takie wrażenie po tych teledyskach i tekstach "utworów" które miałem niesamowitą nieprzyjemność oglądać i słuchać, że wszyscy powinni być tępakami 24/h na imprezie nachlani i naćpani, mężczyźni mają podzielić się w połowie na transwestytów i w połowie na "plejasów" a kobiety na darmowe prostytutki bez mózgu. Nie wiem, może ktoś mnie wyprowadzi z błędu, ale ja właśnie to tam zobaczyłem i to w tym czymś tam co widziałem, niestety widziałem. To, że takie coś jest tak bardzo popularne chyba nie świadczy zbyt dobrze o ludziach, tak mi się przynajmniej wydaje. Ten wiek prawie na pewno będzie później nazwany wiekiem niezmierzonej głupoty. O ile potomni nie będą jeszcze głupsi, bo trochę się na to zanosi, jakby nie patrzeć.
Powiem tak. Do mnie trafia intro, do śpiewu, który moim zdaniem szkodzi piosence. Lubię utwory instrumentalne i szkoda, że na takie coś nie zdecydowano się w tym wypadku. Ale jest Ok 5+/10



Nie jestem wielkim fanem takiej muzyki, ale ten utwór jest naprawdę spoko. Dobry wokal, naprawdę ciekawy tekst mający sens. Spodobało mi się, 7+/10

Teraz coś wesołego. The Cure oprócz takich ciepłych, miłych piosenek mieli też sporo mrocznych, tajemniczych utworów. Mimo, że wolę raczej takie klimatyczne granie, to z ich repertuaru zdecydowanie wolę te wesołe Wink


The Cure zawsze trzyma poziom. Czy grają na wesoło czy na poważnie, zawsze to muzyka na solidnym poziomie (choć nie do końca w moich klimatach Tongue ) 6+/10

Jeden z najlepszych utworów Dżemu, tak kochany przez wszystkich "Wehikuł czasu" nawet nie umywa się do tego Smile



Mocny, ciężki, smutny kawałek. Trudno to porównać z "Wehikułem Czasu". Osobiście wolę "Wehikuł", ale to w dużej mierze zależy od nastroju. 9/10


Hmmm, mam mieszane uczucia. Z jednej strony utwór ma swój klimat, ale z drugiej jest jakiś taki nieznośnie ciężki jeżeli chodzi o samą muzykę. Wokal dosyć oryginalny, ale ciężko by mi było słuchać 2-3 takich piosenek pod rząd. Nie mój klimat, ale dam 5/10 - z drugiej strony nie było złe.

Ostatnio odkryłem ten zespół i bardzo chwycił mnie ten kawałek. Mało znany band z Australii, ale naprawdę nieźle grają imho.


5/10 Nie moja bajka.


Jeśli tekst w takiej muzyce jest słaby, to jest to najczęściej masakra. A tutaj mnie tekst nie przekonał... 3/10

Ja może z racji pojawienia się już nowej płyty Kabanosa zarzucę najlepszym (wg mnie) kawałkiem z albumu.



3/10

Sorry Kuba ale kompletnie nie moje klimaty... :/
Zarzucę coś legendarnego i zajebistego Wink



hehe... co kto lubi Big Grin Napisałem kiedyś, że nie dyskutuję się z klasyką, więc nie będę - 5/10 - głównie za atak epilepsji Travolty na początku teledysku Big Grin Nie wiem czemu, ale muzyki tanecznej nie trawię, może dlatego, że nie chodzę do klubów (chyba jeszcze nigdy nie byłem, serio Big Grin )

Drugi kawałek Frontside'u znów inny, ale naprawdę dobry. Nie wstawiałbym, ale naprawdę wart przesłuchania. Dobra muza, zrobiona z jajem i przymrużeniem oka. Tak trzymać, bo pierwszy singiel był nie do zniesienia Smile
(Solówka Darona na końcu - Heart )



Przekierowanie