Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W sumie taki średni metalowy kawałek. Nie ma za co chwalić, ani krytykować 5+/10

Ciekawe co powiecie na to, orgazmiczna nuta xD


Aż trudno cokolwiek powiedzieć o tym kawałku... W każdym razie totalnie do mnie nie trafia - 2/10.

Dzisiaj trafiłem w radiu na kawałek, który wpadł mi w ucho i pomyślałem o nim w kontekście jakiejś imprezy. Odszukałem go w necie i strasznie się zdziwiłem kto jest autorem. Piersi - zespół kojarzący mi się jedynie z Kukizem. Konkretnie zmienili stylówe : ).


haha... Jestem zdziwiony, chyba najlepsza piosenka tego zespołu jaki znamTongue Kompletnie nie moje rejony, ale świetnie się tego słucha. Gruby jest zajebisty: ) - 9/10



Sorry za offtopTongue
Wiedziałem, że skąd kojarzę tego frontmena (tego dużego). Poszperałem w necie i okazało się, że faktycznie dosyć często go słucham, bo śpiewa w innym zespole, który często leci w głośnikach u mnieSmile
-7/10 lubię czasem posłuchać takich kawałków.



Ciekawe kiedy padnie pierwsza 10Smile?
BESTIA
Gdyby @redd mnie nie uprzedził w ocenie "Małej wojny" Lady Pank zapodanej przez Splint3ra pierwszą dychę mielibyśmy już prawdopodobnie za sobą. Myślę, że jeszcze trochę poczekamy: )

7/10 - solidny, nawet fajny kawałek, ale nie wniósł nic nowego do mojego życiaTongue

Może teraz klasyczny zespół zaproponuję



Świetny kawałek. W ogóle cała płyta mi się bardzo podoba. 8/10.



No i pojawia nam się znów szalony pan z zespołu PiersiTongue Kawałek ogólnie niezły, ale słyszałem lepsze piosenki zespołu Haratacze. - 7/10

To może pociągniemy dalej ten zespół...



Super! Co prawda nie miałem okazji posmakować zbyt wielu gatunków tego zacnego trunku, ale kawałek bardzo pozytywny. Podczas drogi na Wooda trafiła do mnie jedynie pryta o nazwie "Dziadziunia". Polecam! : ). 7/10



@up
3/10 Jakoś ogólnie nie wiele polskich piosenek mi się nie podoba, poza paroma hip-hopowymi zespołami. Ta jako tako, jakby leciało w radiu to by mi nie przeszkadzało ale sam bym do tego nie wrócił.




Skojarzyło mi się z "Tanim winem" od Kubali.
Przekierowanie