Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Całkiem fajne, ale bez rewelacji. 6/10



9/10 - Mega klimatyczny kawałek. Naprawdę dobrze zrobiony, dobra robota ludzi, którzy to stworzyli. Tym bardziej, że się tego naprawdę słucha. Dla takich kawałków lubię ten tematSmile

Parę tygodni temu miałem przyjemność przesłuchać pierwsze płyty Lady Pank. Oto jedna z wyłowionych "perełek" z w sumie dość przeciętnej płyty.





OFFTOP
Maciejka
Hunter ewoluował niewątpliwie. Z zespołu, który miał każdą nutę przemyślaną dwa razy, piosenki złożone i bardzo zróżnicowane, w zespół, gdzie zaczynają grać wszystko na jedno kopyto. Czyli ostro i do przodu. Jednak mnie to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, bo robią to bardzo dobrze (taki Acid Drinkers się nie umywa). "MedeiSowy" Hunter już prawdopodobnie nigdy nie powróći. Swoją drogą to "Imperium" to świetna płyta, zdecydowanie lepsza od ubiegłorocznego "Królestwa", które ratuje głównie wokal Draka, który po prostu uwielbiam. Powiem szczerze, że to mój ulubiony głos w muzyce ever. Imperium jest bardzo agresywne, brutalne i mocne tekstowo (Imperium STRACHU to taka balladka na tej płycieSmile). Na razie nie będę go jednak umieszczał w hierarchii płyt Huntera, bo takiego HellWooda słucham od wielu lat i jeszcze mi się nie znudził. Jak z tym materiałem będzie tak samo, to będzie fantastycznie. Aż się boję wiosennego koncertuTongue
Bardzo fajny kawałek. Do niedawna Lady Pank kojarzył mi się tylko z oklepanymi kawałkami typu "Zawsze tam gdzie Ty", ale okazuje się, że oni grali naprawdę fajną muzę. Ostatnio słucham ich całkiem sporo i jestem skłonny postawić ich na równi z takimi grupami jak chociażby "Oddział Zamknięty". Świetny, polski rock. 8/10

A ja znowu zarzucę Kukizem. W ogóle to chciałem polecić jego ostatnią płytkę "Siła i Honor". Ten gość też kojarzył mi się wyłącznie z banalnymi pioseneczkami typu "Bo tutaj jest jak jest...", a wychodzi na to, że potrafi on grać również dużo ambitniejszą muzykę.

Może i jest to dość ciężka piosenka, może i nie nadaje się tego, żeby fajnie brzęczała w tle podczas gdy robimy coś innego, ale tematyka i wykonanie bardzo mi przypadło do gustu. Szacunek dla Kukiza i tyle.


Ja kojarzę Kukiza w ciekawszych piosenek niż to "Bo tutaj jest jak jest...". Początkowe Piersi to była naprawdę dobra i solidna muzyka. Ten utwór mimo tematu i w sumie ciekawego wykonania mnie jednak do końca nie przekonuje. Nie jest to zły utwór, ale czegoś mi w nim brakuje. Niby narzekam, ale 7/10 się należy.

Ja zapodam jeden z lepszych utworów Kultu.


8/10


7/10 - Chyba jedyna piosenka tego zespołu, która mi się w miarę podoba.



6/10


Piosenka 6/10, teledysk 10/10 Big Grin


To teraz trochę lat 80-tych...



PiesekLeszek

Lubię klasyki Big Grin 8/10 mojemu dziecku też się spodobało Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=wpkDFdLXLWM
Średnio lubię Comy, bo jakoś mam wrażenie, że kreują się na większe gwiazdy niż w rzeczywistości są, ale ta piosenka jest świetna. Lubię takie klimaty. Od tej strony Comy nie znałem 8+/10



Przekierowanie