Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceń utwór poprzednika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
6/10 - czegoś tej piosence brakuje... Nie ma takiego kopa, poweru jakiego lubięTongue

Teraz znów odjadę od swoich preferencji i podrzucam wam piosenkę zespołu którego nie znoszę oraz muzyki której nie znoszę... Jednak kiedyś miałem niezłą fazę na tą piosenkęSmile



Jedna z piosenek mego dzieciństwa, chyba po raz pierwszy usłyszałem ją jak miałem 4 lataWink Ostro forsowali ją w radiu i w TV, w każdym razie za sentyment i całkiem jadalną nutę 7+/10

A jak chcesz czegoś z większym powerem, to proszę - klasyk od Danziga ;]


7/10 - To już lepsze. Całkiem fajny utwór, ciekawy wokal, ogólnie naprawdę spoko.

Ja nie będę dawał tego co mi najczęściej w głośnikach i słuchawkach leci, bo nikt by tego nie słuchał i temat by upadłTongue A wy uznalibyście mnie za jakiegoś satanistę i wykluczyli z forumSmile

To może to. Wstawiałem to już kiedyś na forum, ale ciekawy jestem opinii nt. tego dzieła



Od niedawna namiętnie słucham Kabanosa i naprawdę żałuję, że nie poznałem tego zespołu wcześniej. Świetnie chłopaki grają. Szczególnie gitarka mi się w tym kawałku podoba. 7/10

A to utwór zespołu, w którym wokalistą jest syn słynnego Ryśka Riedla z Dżemu. Bardzo podobny głos mają. Cree poznałem ze 2 lata temu, przesłuchałem chyba ich wszystkie kawałki - kawał porządnego, polskiego bluesa.


7+/10 - fajna piosenka. Gdybym nie wiedział, że to syn Riedla śpiewa, myślałbym, że to on sam.

Ja coś zarzucę z polskiej klasyki. Mam do tej piosenki straszny sentyment.



5/10
Treść i wykonanie jest na dobrym poziomie i porusza ale to nie mój klimat, czas tej muzyki dawno minął i dziś już tak nie trafia do ludzi chyba. Ode mnie coś zupełnie z innej
beczki.

http://www.youtube.com/watch?v=n4KrOOm8Nj8
Sorry, że sam link ale na tele nie mogę dodać odtwarzacza.
7\10 ciekawy fajny utwór, fajna muzyczka.


Sander
Nie zgodzę się z tobą. Takie klasyki nigdy nie umrą i czas takiej muzyki wcale nie minął. Jasne, zdarzają się, ludzie, którzy tego nie akceptują, ale znam kilka osób, nawet młodszych ode mnie, które kochają ten utwór i taką muzykę.

BESTIA
6/10 - ciekawy utwór.

Zwróćcie uwagę na teledysk - genialny!



Nie trawie Afromentalu. Niesamowicie drażni mnie ziomalski wokalista, ale trzeba przyznać, że teledysk jest naprawdę niezły. A sam kawałek... Może na jakiejś imprezie by mi pasował. Jeśli miałbym go odpalić w domu - nic z tego. 5/10



- ten kawałek był kilka razy śpiewany w moim woodstockowym wagonie. Jest moc : ).
4/10 - może na jakiejś zabawie dla młodocianych przestępców jak np. ten twój WoodstockSmile Słuchania w głośniku nie wyobrażam sobieTongue



Przekierowanie