Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To tak, gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości czy dojdzie do starcia Górala z Diablo;

Za portalem rp.pl:

"- Nie ma mowy o czymś takim - wyjaśnia Adamek. - Od dawna powtarzam, że moim celem jest pojedynek z Władymirem Kliczko. Przegrałem z jego bratem i w ten sposób chcę się zrewanżować, a jednocześnie zdobyć pas mistrza świata. Droga do tego wiedzie najpierw przez walkę z Głazkowem, potem być może z Kubratem Pulewem. Najważniejsze dla mnie jest zdobycie pozycji numer 1 w rankingu IBF, co oznaczałby starcie z Kliczką. Dlatego w przyszłym roku nie planuję pojedynku z Krzyśkiem Włodarczykiem. Może kiedyś w przyszłości. Gdyby organizatorzy zgodzili się na to, że zwycięzca bierze wszystko - dodaje."
@Martin
W jednej z wypowiedzi Adamek powiedział, że taka walka będzie jego ostatnią w karierze... i tak zapewne będzie.
Plan marzenie dla Adamka to walka z Głazkovem w przypadku wygranej łomot od Władimira i na koniec kariery walka z Diablo i później nawet ze Szpilką w Polsce.
Oj by chłop zarobił...
[Obrazek: 1622178_723842487634080_880005460_n.png]
Diablo dorabia, kiedyś kabanosy teraz piwo.

Jeszcze nie piłem tego Wojaka, to teraz się skuszeWink
Ja Wojaka nigdy nie piłem ale podobno straszny badziew. Nie ma to jak Żubr Wink
A co do Diablo to czekam na jego powrót.
Wojak jest dobry nawet bardzo i tani lecz ja wolę Lecha lub Tyskie.
Jako były naczelny degustator tanich bronksów 3 RP wypowiem się w temacie tanich sików Big Grin
Tyskie-Dobra pianka ale troszke przy droga jednak mój brat uznaje to za najlepszy trunek więc-polecam
Lech-moje ulubione piwczko,mocno gazowane ogólnie fajne w smaku- propsy dla Leszka.
Tatra-gdybym miał do wyboru napić się Tatry a wody z kałuży byłbym w kropce...
Żubr-czytaj Tatra
Ostatni raz piłem w 2012 trafiłem na takiego babola że od tego czasu nie mam odwagi na to spojrzeć(mimo że koledzy mówią że się poprawił)
Harnaś- no co tu pisać krój gór,z tych najtanszych chyb najfajniejsze piwo.
Wojak-piwo o smaku wody w której namaczane było siano przez 3dni...
Gdybym miał opaske na oczach... a z resztą ehh.
Do offtopu Jokeeeeer z tym Wink
Wojak nie jest takim piwem, a smak pozostaje wiele do życzenia. VIP z biedry smakuje już zdecydowanie lepiej Smile

Co do Diablo. Tak mnie naszła myśl, że znów może okazać się, że po niezłym 2013 roku, 2014 to będzie klapa. Na walkę w tym kwartale jakoś się nie szykuje, czyżby więc tylko jedna walka w tym roku?
Przekierowanie