Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
xD

Ja popieram zdanie Metzgera - lepsze takie nazwiska niż długie przerwy. Krzysiu jest w swoim prime, a odpoczywa między walkami jakby był Floydem, który zarobił miliony monet.
Jak rozumiem te walki prędzej w USA niż w Europie - też okejka. Skoro Huck, Hernandez czy Lebedev się nie pchają do naszego mistrza, to lepsze takie walki niż właśnie jakieś obowiązkowe włoskie pretendenty.
Co do tych Włochów, to dobrze, że Silvio Branco zakończył karierę, przecież on w pewnym momencie (po pokonaniu Haapoji) był chyba obowiązkowym. Teraz obowiązkowym będzie Czakijew, też śmiesznie, dobra mafia stoi za Rachimem, sypią groszem.
Bokser.org donosi-
Kalle Sauerland - główna postać
niemieckiej stajni Sauerland
Event nie ukrywa, że chciałby
zunifikować tytuły w kategorii
junior ciężkiej, gdzie mamy
jedynego na chwilę obecną -
przynajmniej do niedzielnego
poranka, mistrza świata.
Promotor chciałby konfrontacji
swojego podopiecznego - Marco
Hucka (37-2-1, 26 KO) z pasem
WBO, z championem według
federacji WBC - Krzysztofem
Włodarczykiem (49-2-1, 35 KO),
bądź posiadaczem pas WBA
Denisem Lebiediewem (25-2, 19
KO).
Wlodarczyk-Huck?!Yeeeaaaaaaaaaaaaa!!
To bylaby walka niezlego technicznie "drewna", ale jednoczesnie malo wszechstronnego Wlodraczyka ze slabym technicznie Marco, ktory potrafi poleciec tymi wiatrakami.Big Grin Chyba jedna z lepszych do zrobienia walka w CW! Jestem na tak, a Huck bylby moim faworytem.
Kozackie wydarzenie i to być może w Polsce. Chyba na takie walki czekają Diablo i Wasilewski. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Huck idący niedługo (podobno) do ciężkiej, unifikowałby pasy w junior ciężkiej? Zobaczymy.
Sauerland chce robic gale w Polsce? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. No ale kibice na tym zyskaja bo unifikacja w cruiser to ciekawa sprawa.
Ja kibicowalbym Wlodarczykowi, a jak idzie o faworyta to takie 55:45 Huck ze wzgledu na jego prawdopodobna wieksza aktywnosc w ringu. No ale jak bedzie to zobaczymy, do wrzesnia dluga droga.
Diablo niedługo się buduje pod Warszawą, więc nie ma czasu na boks Wink Możliwe, że spędzę kilka dni na tej jego budowie, bo firma mojego wujaszka będzie mu domek stawiać Tongue
Sander
Jakby wujaszek potrzebował ludzi do pracy to mrygnij do mnie Big Grin
Dla mnie faworytem byłby Huck.Jest doświadczony i nie wystrzela sie jak Czakijew, może Diabła obskoczyć.To była by ciekawa walka,obaj mieliby duże szanse
Tu nie ma specjalnie o czym mówić. Włodarczyk-Huck? W Polsce? Ciekawe kogo poniosła wyobraźnia. Chyba, że Sauerland poważnie ma jakieś problemy z telewizją i pokieruje się wzorem Kliczków, którzy na walce z Adamkiem w Polsce zrobili chyba największe pieniądze z jednej gali w swojej karierze. Choć to mimo wszystko nie ten kaliber wydarzenia. Włodarczyk mimo że znany to jednak nie aż tak jak Adamek przed walką z Kliczką. No i po drugie o ile nazwisko Kliczko nawet niedzielnym kibicom coś mówi to Huck już niekoniecznie. W każdym razie pomysł walki niby realny ale na pewno nie w Polsce, bo w Niemczech stadion i tak będzie pełny a bilety byłyby po większych cenach plus PPV w Polsce i tak będzie i tak.
Przekierowanie