Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Splinter
Kliczko był szybszy od Adamka w takim sensie, że wyprzedzał jego akcje.

Natomiast co do pojedynku Kliczko-Włodarczyk to jest duża szansa, że taki pojedynek by się odbył... o ile Włodarczyk pokona 2 razy pod rząd Czakijewa co wydaje się bardzo mało prawdopodobne. Standardowo Kliczko obija polaka chociaż Krzysio z Witem mógłby się dowlec do tej 12 rundy.
Do walki mogłoby dojść pewnie najwcześniej za rok a kto wie czy Vit wogóle wróci na ring. A już jeśli to szans na walkę z mało znanym cruiserem z Polski nie widzę.
Dlaczego mało znanym?? Nazwisko Włodarczyk coś jednak w światowym boksie zawodowym znaczy, na pewno nie mniej niż choćby nazwisko Mormeck. Mało znanym cruiserem z Polski jest np. Głowacki czy nawet Masternak, ale nie WłodarczykSmile
@kubala1122331
Włodarczyk mimo iż posiada prestiżowy pas WBC nie jest zbyt znany na światowych ringach... ale tutaj nie chodzi o popularność. Taka walka w Polsce przyniosła by Kliczkom duże dochody... na prawdę duże.
Jakby patrzyli na dochody to by do Haye'a lub Fury'ego pojechali na Wyspy Tongue Pewnie trochę PPV by się sprzedało i Atlas Arena by pękała w szwach ale nie ma szans na tę walkę. Wszak Vit ma duże szanse na prezydenturę.. Po BS zapewne zakończy.
@Sander
Kliczko-Włodarczyk vs Atlas Arenie? bez jaj. Taka walka spokojnie sprzedałaby się na stadionie. Nie ma co pisać. Włodarczyk niestety przegra z Czakijewem...
W wyprzedanie dużego obiektu po traumie z Adamkiem to chyba nie wierzę Tongue Spokojnie, Diablo wróci z pasem.
@Sander
Spokojnie.... ludzie przyszli by głównie dla Kliczki i tego całego show. Myślę, że spokojnie na stadionie można by to zrobić.
Chyba tym w Niecieczy Smile
Dla mnie to Vit zawalczy z Bermane'm po ewentualnej wygranej Haye i the end. I nawet chciałbym żeby tak było. A Diablo to albo pokaże klasę albo dostanie dwa oklepy i straci pozycję w cruiser. Skok do heavyweight byłby wówczas prawdopodobny... I tam trzecia walka z USS lub bitwa o Polskę z Adamkiem na narodowym..
Nie wiem, czy Wlodarczyk bedzie atrakcyjnym "towarem" dla Kliczko, jak Czakijew mu spusci lomot. W kazdym razie walka Diablo-Kliczko, to dla mnie na dzis dzien abstarkcja, i predzej juz spodziewam sie Szpilki z ktoryms z braci, niz Wlodraczyka.
Przekierowanie