Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio cisza w temacie Krzyska po fiasku walki z Sosnowskim, więc pokusiłem się o własną analizę ewentualnych scenariuszy układając je w kolejności jakiej ja najchętniej bym je widział:

1) walka w Rosji z Drozdem - niestety w tej chwili niemożliwa wobec obrony EBU przez Rosjanina
2) walka w Australii z Bradem Pittem - nie ma zbytnio znanych nazwisk na rozkładzie, ale może kibice w Australii pamiętają Włodarczyka z walki z Greenem i udałoby się to jakoś sprzedać, bo niestety walka z Cameronem jest niemożliwa po jego porażce z Minto
3) rewanż z Czakijewem w Rosji - również niemozliwy teraz, bo Czakijew walczy na tej samej gali co Drozd
4) walka z Tony Bellew na Wyspach - też trzeba poczekać z taką walką, bo Bellew debiutuje w nowej wadze walką z Brudovem.
5) walka we Włoszech z Mirko Larghettim lub ewentualnie Branco (wiem, że większość by narzekała) - walka ciężka do organizacji bo we Włoszech boks jest w lekkim dołku i ciężej o dobre gale i ich bokserzy częściej walczą na wyjazdach. Osobiście uważam, że dobra opcja na dobrowolną obronę i stoczenie walki by nie złapać rdzy.
6) walka w USA z Olą Afolabi - pomszczenie Janika i walka jaka druga walka wieczoru na HBO być może by się udało w MSG na którejś z gal
7) walka w Kanadzie z Denton Daleyem - mało znany pięściarz, ale z rozwijającym się rynkiem bokserki, można by doprowadzić do walki jako poprzedzającej walkę Pascala lub Stevensona.
8) walka w Rosji z Dmitry Kudryashovem - walka z mniej znanym Rosjaninem możliwa do realizacji pytanie czy się sprzeda.
9) dobrowolna obrona w Polsce - raczej się nie zwróci jedyni rywale jacy przychodzi mi do głowy to Licina, Silgado i Youri Kayembe Kalenga
10) w ostateczności walka z bokserem na któr0goe liczę, że zostanie obowiązkowym pretendentem czyli walka z Juanem Carlosem Gomezem w Niemczech, duże ryzyko jeśli chodzi o sędziowanie, ale mniejsze niż na galach Sauerlanda. Spore wyzwanie sportowe i świetne nazwisko w rekordzie.
"Wasilewski o Diablo: BJ Flores, potem Tarver"

Kiepski Flores, który zasłynął chyba tylko pracując dla NBC gdzie pokazał, że jest najgorszym komentatorem i punktującym świata a potem wrak Tarver, który w ogóle nie powinien być wzięty pod uwagę. Kiepsko to wygląda, oj kiepsko...
Tarver napewno jest u Haymona Flores chyba też.Za Alem stoi kasa i Showtime ja bym chciał to zobaczyć.Jeżeli Sauderland nie chce unifikacji to co robić?Czekać?
Niech już będzie ten nieszczęsny Flores, byleby Diablo nie robił rocznych przerw między walkami.
Wasilewski ciekawe rzeczy mówi. Ponoć organizowanie walk Włodarczykowi w Polsce jest kompletnie nieopłacalne. Nawet walka z Fragomenim w Chicago miała być nieopłacalna. Pomysł współpracy z takim gigantem jak Al Haymon jest dosyć ciekawy. BJ Flores, Antonio Tarver - konto Krzyśka się wzmocni. Tarver jako pretendent może komuś nie pasować, ale patrząc na trylogię z Włochem czy walkę z Robinsonem, to ja nic do tego nie mam.
Nie pogardze takimi zestawieniami. Lubie Floresa i od niedawna Tarvera(10lat przechodzila mi zlosc za pobice RoyaTongue), wiec tym chetniej rzuce okiem na potyczke z Kylem. Widze, ze juz Krzycho zrobil z Tarvera wrak... pogadamy Krzychu o tym po walce o ile do niej faktycznie dojdzie.Wink Zgodze sie Amerykanin rzadko walczy i nie zawsze wypada tak jak moglby. Jestem jednak niemal pewny, ze mocno zmotywowany "Magic Man" to wciaz kawal niebezpiecznego fightera. Teraz bedzie dobre.. Antonio, obije Wlodraczyka(pamietajcie kto Wam o tym napisal jako pierwszy)i beda jaja, ze nasz jedyny mistrz dostaje po glowie od 45letniego Tarvera.
Tarver da lepszą walkę niż BJ Flores, Flores to ciepłe kluchy, powinien go Krzysiek ładnie znokautować Tongue W ogóle to dobrze, że nie doszło do tej walki Tarver-Diablo 2 lata temu, kiedy już było podobno blisko, bo wtedy stawiałbym na Tarvera.

W ogóle nawet dzisiaj zardzewiały, stary, zrzucający sporo wagi Magic Man może narobić Diablo sporo problemów. Trochę lipa byłaby gdyby przegrał z takim dziadkiem, a ja wciąż widzę taką możliwość, zwłaszcza że ten wiek u Tarvera jest nieco zwodniczy, bo on przecież bardzo późno zaczynał przygodę z boksem.

PS Co to w ogóle za ksywa "BJ"? Blow Job Flores.
Tarver to jest gość, stoczył wojnę z Rocky'm i jeszcze żyje Big Grin.
BJ Flores i Tarver to jakby nie patrzeć dobre nazwiska. Co z tym idzie kasa pewnie też będzie dobra więc nie ma się co dziwić, Wasilewskiego i przede wszystkim Włodarczyka interesują konkretne pieniądze, a walka i z jednym i drugim powinna się sprzedać.
Właśnie to dobrze o Tarverze nie świadczy-bo mega wyrównaną walke dał mu trup,mocno past prime Balboa.Ja sam punktowałem dla Rocky'ego.
Przekierowanie