Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(09-12-2014 05:21 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]A kto tą mamonę miałby wyłożyć?
A kto wyłożył ostatnio? Podobno w kontrakcie była mowa o rewanżu.
No tak, ale raczej nie było zapisu o tym, że Diablo dostanie tak samo duże pieniądze za rewanż jak za pierwszą walkę. Rewanż to nic korzystnego dla Drozda, to będzie bardziej w formie odbębnienia kontraktu, koszty będą cięte. Na gaży Włodarczyka, głównie. Choć to i tak najlepsza opcja dla Diablo. Nigdzie nie ma takiej reputacji jak w Rosji, tam go szanują o wiele bardziej niż w Polsce. Rewanż z Drozem, Czakijewem, Lebedev też coś mówił o walce z Diablo w przyszłości. Tam jest dla Krzysia miejsce. W Niemczech nie kwapili się zaryzykować gdy miał pas, więc tym bardziej nie wezmą go bez pasa. Lepiej wziąć Largettich, którzy przyjadą za 10 tys euro, zostaną znokautowani i wszyscy wygrają, niż ściągać mimo wszystko zawsze groźnego i nieprzewidywalnego Włodarczyka za sześciocyfrową sumę. Gale bez PPV nie mają ogromnego budżetu na gaże, tym bardziej dla przyjezdnych. W Rosji są skłonni ponieść straty finansowe w zamian za "prestiż" i tak dalej, bo to wszystko i tak jest finansowane z jakieś lewej kasy "szlachty", pewnie nie ma podatków, wszystko pod stołem i tak dalej, ale w Niemczech nikt tak nie robi.
Tak jak pisze Krzych, klauzula o rewanżu mówi tylko tyle, że ma się on odbyć w konkretnym terminie. Nie ma niczego o tym, kto ma to zorganizować. Więc jak obóz Drozda się nie będzie kwapił (bo po co?) to wszystko jest na głowie Wasilewskiego, chyba że z miejsca zgodzą się na jakąś śmieszną sumę i przyjadę do Rabińskiego.

Ja mam wrażenie, że Włodarczyk myśli o rewanżu z Drozdem, ale nie tą drogą, raczej będzie celował w EBU/jakieś obowiązkowego pretendenta od WBC>
Rosjanie zaplaca i zrobia rewanz, byleby tylko Drozd mial pas. Chyba lepsze takie wyjscie, niz ryzykowac walek punktowy w PL, czego nie mozna wykluczyc gdyby za organizacje zabral sie Wasyl i jego ekipa.
To samo pomyślałem @BMH. Z jednej strony to co dla Ruskich mało, to dla Diablo teamt odpowiednio dużo by się zgodzić. O wałek Krzychu bać się nie musi, bo i tak nie ma szans wygrać na punkty, a znowu Rosjanie mogliby się obawiać jakiegoś przekrętu w Polsce, choć z czego Wasyl miałby im zapłacić to ja nie wiem. Ten rewanż chyba niczego nie zmieni, historia zna oczywiście sytuacje gdzie druga walka pomiędzy bokserami mocno różniła się od pierwszej, ale to chyba nie tym razem.
Diablo oficjalnie przyznal ze jego problemem bylo narodzenie dziecka ktore ma z inna kobieta. Chce stoczyc walke z Drozdem tuz przed obowiazkowym pretendentem Mchunu/Makabu.
No teraz to jego pilnowanie każdej złotówki i targowanie się o gażę staje się zrozumiałe. Jak mu strzelą jakimiś pięciocyfrowymi alimentami to nie będzie żartówBig Grin A pas już przepadł, jak nie Drozd to to Makabu/Mchunu. Już prędzej zdobędzie pas innej federacji.
Będzie rewanż z Drozdem !

Kolejne lanie.
A ja mysle ze gorzej nie bedzie, dawalem mniejsze szanse Masterowi z Mormeckiem niz Diablo z Drozdem -> faworytem mistrz, szczegolnie w takiej formie, ale mysle ze dobrze przygotowany Wlodarczyk moze pokusic sie o zwyciestwo.
Jakby rozpatrzyć wszystkie opcje, to rewanż z Drozdem może być jedyną i ostatnią szansą Włodarczyka na sensowny cash (o ile Rosjanie zechcą płacić). Tylko po dwóch porażkach jego pozycja będzie nie do nadrobienia.
Przekierowanie