Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Taa... Jeszcze rozmowy o diecie zróbcie w tym temacie o Diablo...

Lebiediew negocjuje rewanż z Jonesem, Cleverly będzie boksował z Makabu.
Diablo vs Czakijew lub Drozd - tak to widzę na pierwszy kwartał 2014.
(29-12-2013 01:11 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Lebiediew negocjuje rewanż z Jonesem, Cleverly będzie boksował z Makabu.
Diablo vs Czakijew lub Drozd - tak to widzę na pierwszy kwartał 2014.

@Sander
Z tego co właśnie przeczytałem na głównej to i Drozd i Czakijew mają już zaplanowane walki w pierwszym kwartale więc chyba z Diablo póki co żaden z nich nie zawalczy.
Faktycznie @Martin, widzę teraz, że Czakijew i Drozd mają już plany.
Pozostaje więc.. Roy Jones Junior lub może BJ Flores - opcja Amerykańska Wink
Bellew się zgłosił na ochotnika dla Diablo.Tylko nie wiem czy coś takiego przejdzie.
Raczej wątpię w walkę z Bellewem .Zresztą jeśli by nawet do Niej doszło , to nie była by najprawdopodobniej walka o pas.Zresztą Krzyśka bardziej ciągnie do wyższej kategorii wagowej .Włodarczyk miał ten rok zaplanowany mniej więcej tak :Sosnowski , potem w połowie roku obrona z Czakijewem lub Drozdem , a następnie szukanie unifikacji . Jednak plany się zmieniają . Wypadła walka z Sosnowskim .Jednak ani Czakijew ani Drozd nie wyjdzie z Krzyśkiem z lutym (to było wiadomo od jakiegoś już czasu).Drozd postawił sprawę jasno najpierw obrona tytułu EBU ,a potem walka z Włodarczykiem , która raczej nie ucieknie ( żaden z mistrzów nie rwie się do unifikacji , a wiadomo obozowi Włodarczyka zależy na pieniądzach , które Rosjanie mają).Na rewanż z Czakijewem też za wcześnie . Ja obstawiam taki scenariusz : walka z Royem Jonesem Jr. a potem z Drozdem . Albo po prostu Krzysiek z nikim nie zawalczy ,aż do czasu starcia z Rosjaninem .
No na pewno ta perspektywa walki z Royem stała się dużo bardziej poważna teraz gdy wiadomo, że opcja rosyjska odpada.
W poszukiwaniu grosza fajnie byłoby jechać gdzieś na teren kolesia który zagwarantuje pełną halę na swoim podwórku jak swego czasu Dany Green nawet w jakieś tropikalne klimaty. Chociaż patrząc na przygody Opalacha w Ghanie to może lepiej nie.
Widać że Krzysiek ma chrapkę na Roya . Po walce z Greenem Diablo przecież zapraszał Jonesa do Polski Smile .Podobno obaj mieli wtedy dostać za taką walkę po milion dolarów ( takie info znalazłem na przeglądzie sportowym , ale raczej wątpię) .Zresztą do walki nie doszło . I właśnie może przez te milony Wink) .Teraz raczej o takich pieniądzach mogą zapomnieć .Zresztą ciekawe gdzie by taka walka miała obecnie się odbyć .Polsat raczej walki nie zorganizuje .A nie wiem czy organizacja walki Roy Jones jr-Włodarczyk w USA by się sprzedała na takim poziomie o jakim marzą obaj . Chyba ,że z któryś z Afrykańskich władców ponownie będzie chciał wyłożyć pieniążki na Diablo .Ale już raz takie coś nie wyszło.
Bodajże po walce z Greenem mówiło się o tym, iż Diablo mógłby powalczyć z Tarverem, ale później temat zupełnie ucichł. Dziś naprawdę nie wiadomo kto będzie najbliższym rywalem Krzyśka, kto wie czy nie zaczeka na Drozda/Czakijewa aż do lata.
BESTIA
Wydaje mi się, że ktoś coś kiedyś przenosił, ale może się mylę. Stary już jestem, tyle na głowie...

RedHawk
Ja to bym był zdziwiony gdybym nie miał cholesterolu, ale w przyszłym roku się to zmieni. Takie noworoczne postanowienie Smile

Ale do tematu. Pod względem sportowym to ja niestety nie widzę ciekawych opcji, które mogłyby przynieść sportowe emocje, bo raczej unifikacji nie będzie, a na afrykańską opcję (np. Mchunu, Diablo się nie zdecyduje). Zostaje ktoś kto przyniesie zyski. Jones Jr jest tutaj kapitalną opcją, bo nawet dla niedzielnych kibiców byłaby to gratka, sprzedałoby się PPv sporo. Zostaje tylko kwestia ile będą chcieć za pojedynek. RJJ raczej za czapkę gruszek nie zawalczy, Diablo też nie. Więc nie wydaje mi się, żeby doszło to do skutku, bo wydaje mi się, że Wasyl lub Polsat by na tym po prostu stracili.
Bellew? Chyba, że w Anglii. Wtedy finansowo ma sens, ale przecież z tego co pamiętam to Tony w ostatniej walce walczył w półciężkiej. A więc walka o pas od razu po skoku do cruiser? Nie sądzę.Tak więc kto? Nie mam pojęcia Smile
kubala1122331
Cytat:BESTIA
Wydaje mi się, że ktoś coś kiedyś przenosił, ale może się mylę. Stary już jestem, tyle na głowie...

Da się połączyć wątki ale nie przenieść posty, ewentualnie oddzielić wątek(kilka postów) i stworzyć nowy.
Przekierowanie