Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wątpię, żeby Włodarczyk zmierzył się z którymś z mistrzów swojej kategorii. Ani on tego nie potrzebuje, ani pozostali czempioni. Obije oficjalnego pretendenta, ewentualnie drugi raz zawalczy z Czakijewem i przejdzie do ciężkiej. A przynajmniej mam taką nadzieję : ).
Ciekawe, że na Adamka wszyscy najeżdżają że leci na kasę a Włodarczykowi jakoś nikt nic nie mówi? I co wyszło szydło z worka.Chociaż było od dawna wiadomo, ,że Diablo lubi kasę, tańce z gwiazdami, na lodzie itp...
Tomek nigdy tego nie ukrywał, że nie lubi dostawać po głowie za darmo, (nie wiedząc czemu wielu się temu dziwi). Dla tego szacun dla Tomka. Ciekwe jest ,że wszyscy chcą walczyć z Tomkiem np. Szpila,a jak ma przejść do konkretów to mówi, że za swa lub trzy lata będzie gotowy. Teraz Diablo chce walczyć z Tomkiem ale jeszcze do ciężkiej nie przechodzi:)to co za rok lub dwa?

Hm...Jakby ktoś za darmo chodził do roboty. To teraz niech Ci co za darmo tyrają niech mi pocisną.
(23-06-2013 10:31 PM)kossmiczny napisał(a): [ -> ]Ciekawe, że na Adamka wszyscy najeżdżają że leci na kasę a Włodarczykowi jakoś nikt nic nie mówi?
Bo Włodarczyk zwykle nie mówi o pieniądzach, a cytat Adamka "kasa musi się zgadzać" wszedł do klasyki.

(23-06-2013 10:31 PM)kossmiczny napisał(a): [ -> ]Teraz Diablo chce walczyć z Tomkiem
Kiedy Diablo powiedział, że chce walczyć z Adamkiem? Może jakieś źródło?

Amerykański sen Adamka dobiega końca. Ostatnią okazją aby korzystnie spieniężyć nazwisko będą walki właśnie z Włodarczykiem i/lub Szpilką.
Akurat Wlodarczyk i jego promotor juz od walki z Greenem wspominaja, ze licza sie walki za konkretne pieniadze, dlatego tez byl wyjazd do Australii, i teraz Rosji(a nawet zeby nic o tym nie mowili, to trzeba byc naiwnaikiem, zeby sadzic, iz Diablo nie walczy dla kasy). W niczym sie to nie rozni, od tego co mowil Adamek, i trzeba miec naprawde duzo zlej woli, zeby Tomka krytykowac, a Krzyska juz nie.
Dwa... i bardzo dobrze, ze walcza dla pieniedzy, ze zalezy im zeby sie ustawic na przyszlosc, i ze glosno o tym mowia... a co? Jest na forum jakis jelen, ktory nie chcialby wiecej zarabiac w pracy?
Jak ktos krytykuje zawodnika, bo ten chce zarabiac wiecej niz zarabial do tej pory, to jest to wlasnie 100% hejt.

Kiedy Wlodarczyk powiedzial, ze moglby walczyc z Adamkiem? Ostatnio Diablo tak powiedzial, zerknij na strone glowna Bokser.org. Czy to dziwi? Bratobojczy pojedynek na sczycie, w Polsce, zapewne w ppv, zgadza sie kasa, i kibice sa zadowolnei... same plusy, tym bardziej biorac po uwage etap kariery jednego i drugiego.
(24-06-2013 08:28 AM)BMH napisał(a): [ -> ]trzeba miec naprawde duzo zlej woli, zeby Tomka krytykowac, a Krzyska juz nie.
Ale ja nikogo nie krytykuję. Stwierdzam tylko fakt, że Adamek znacznie częściej mówi o pieniądzach i z jakiegoś powodu stał się najbardziej kojarzonym z kasą polskim bokserem. Wręcz podziwiałem jego odwagę kiedy powiedział, że pieniądze są dla niego ważniejsze niż tytuły.

(24-06-2013 08:28 AM)BMH napisał(a): [ -> ]Kiedy Wlodarczyk powiedzial, ze moglby walczyc z Adamkiem? Ostatnio Diablo tak powiedzial, zerknij na strone glowna Bokser.org.
Nie przekręcaj mojej wypowiedzi. Przeczytaj jeszcze raz post kossmicznego i moje pytanie.
(24-06-2013 11:59 AM)Metzger napisał(a): [ -> ]Ale ja nikogo nie krytykuję. Stwierdzam tylko fakt, że Adamek znacznie częściej mówi o pieniądzach i z jakiegoś powodu stał się najbardziej kojarzonym z kasą polskim bokserem. Wręcz podziwiałem jego odwagę kiedy powiedział, że pieniądze są dla niego ważniejsze niż tytuły.

Wprawdzie po czesci odnioslem sie do tego co napisales, ale akurat z ta krytyka, to juz nie bylo konkretnie w Twoim kierunku, tylko ogolnie, bo jak widze jest to problem wielu kibicow, ktorzy na poratalach maja zal, ze zawodowy piesciarz chce przed emerytura dobrze platnych walk, i to jest jego glowny cel.

Ja natomiast w okresie 2-3 lat, slyszalem niejednokrotnie z ust Krzyska, czy jego promotora, ze na tym etapie pieniadz jest teraz bardzo wazny(stad odwazne wyjazdy Austarlia, Rosja), i ze najchetniej celowac beda wlasnie w najlepiej oplacalne pojedynki. Tomasz mowil to samo, choc inaczej dobieral slowa... roznicy miedzy tym co mowi jeden, a tym co mowi drugi, nie widze zadnej.
Pieniadze wazniejsze niz tytul(naprawde tak powiedzial? Jakos mi to umknelo, choc to na dzis dzien naprawde nieistotne)... zakladam, ze przed Briggsem, czy Cunninghamem priorytety byly troszke inne, a pieniadz jedynie byl fajnym dodatkiem do wygranej, ewentualnie byl tak samo pozadany jak tytul. Teraz-na tym etapie na jakim Tomek jest, odkad przeskoczyl do HW- nie jestem zaskoczony, ze cos sie zminilo w tym temacie, bo pasem na biodrach rodzinie przyszlosci nie zapewni, tylko wlasnie gotowka.
Tak na marginesie, to w mojej ocenie juz wycieczka do ciezkiej-mimo ze w jr.cezkiej przyszlosc rysowala sie bardzo kolorowo-, to oznaka, ze Adamek cisnie na hajs i nie byly mi potrzebe Adamkowe zwierzenia, ze chodzi o hajs, bo kto ma odrobine oleju w glowie, ten sam do tego szybko doszedl.
Choc sportowo Adamek tyle nie osiagna, co moglby zostajac CW, to finansowo wyszedl na tym znacznie lepiej. Kazdy ma inne priorytety, i ja nie mam z tym problemu.

Dla porownania... ktorys Kubaczyk(byc moze Savon), nigdy nie przeszdl na zawodowstwo, bo razily go pieniadze. Felix nigdy nie ukrywal, ze w boksie zawodowym rzadzi hajs, i dlatego sport jest brudny. Odmowil 10 baniek za walke z Tysonem, bo jak stwierdzil on nie bedzie walczyl dla pieniedzy.
Do czego zmierzam... Savon(choc moze chodzi w rzeczywstosci o kogos innego, slabo u mnie z pamieca), po zakonczeniu kariery pracuje jako trener, gdzie zarabia nie wiecej niz ciec parkingowy, i mimo ze jest narodowym bohaterem, jak i wzorem dla milionow kibicow na calym swiecie, to zyje bardzo skromnie. Jak wiadac, nie kazdy chcialby tyle lat przyjmowac ciezkie ciosy, ryzykowac zdrowie, i sie poswiecac ciezkim treningom, by na sam koniec nie miec nic poza rekordami/tytulami.
(24-06-2013 12:41 PM)BMH napisał(a): [ -> ](naprawde tak powiedzial?
Powiedział tak: "To proste. Jeżeli ktoś proponuje mi walkę o pas za 100 tysięcy dolarów, a mogę bić się o 200 tysięcy, ale bez pasa, to sprawa jest jasna. Wybiorę drugą opcję".
Green napompowany w CW? bez przesady... jakoś Włodarczyka o mały włos nie pokonał i zaprezentował się lepiej niż Czakijew.
Panowie szykuję się trylogia Włodarczyk vs Fragomeni.Big Grin
Też ten Fragomeni się trzyma w tych rankingach. Irytuje mnie trzeci pojedynek z past prime starszym panem. Od ostatniej walki z Diablo gość obijał kompletnych bumów plus ekstremalnie starego Branco.. Kpina.
Przekierowanie