Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawią mnie typy przed ewentualną walką Diablo- Szpilka. W tym przypadku pewnie będzie jak przy PBN III lub Pac-FMJ gdzie ludzie zamiast obiektywnie ocenić szansę bokserów będą kierować się antypatiami, pozdro pactardy. :v
No ja bym postawił na Szpilę. Czemu? Bo jeśli będzie tak mobilny jak w walce z Adamkiem, to obleci go spokojnie na punkty Wink
Też bym postawił na Szpilkę. Dwunastki z najlepszą wersją Diablo by nie przetrwał, ale biorąc pod uwagę obecną formę obu i to że Szpilka się cały czas rozwija, a Włodarczyk się jak widać zwija, to postawiłbym na Szpilkę na punkty. Włodarczyk wyszedłby pewnie jeszcze bardziej pasywny niż Adamek.
Ponownie pojawia się temat walki z Masternakem. Pewnie jest to wątpliwe aby do niej doszło już teraz ale też i jest to zarazem bardziej prawdopodobne właśnie teraz niż wcześniej ponieważ Diablo stracił swoją wysoką pozycję, z której mógł się do Mastera zwracać niczym do małego chłopca. Wink

Ja byłbym za tą walką. Obejrzałbym ją z zaciekawieniem. Dla mnie faworytem Włodarczyk.
Mater-Diablo, do tego Wach-Rekowski, Piątkowska-Brodnicka i PBN4 jest uratowane.
Nie będzie walki Masternak vs Diablo
http://www.boxing.pl/forum/newsy/35073-m...a-nia.html
Naprawdę wielka szkoda. Ta gala powoli umiera.
Po naprawdę fajnej gali PBN III, teraz szykuje się totalna klapa......pomijając śmieszną propozycję "walki wieczoru" ciekawe wydaje się być tylko jak dotąd starcie Piątkowskiej z Brodnicką a i to wcale nie jest pewne...
A i tak pewnie wyjadą z PPV...
Diablo rzuca wyzwanie Huckowi. Wink Jednak moim zdaniem to jest bardzo wątpliwe aby Huck przyjął wyzwanie od kolejnego Polaka.
Przekierowanie