Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rewanżowa walka o pas WBC w kategorii junior ciężkiej pomiędzy Grigorijem Drozdem (39-1, 27 KO) a Krzysztofem Włodarczykiem (49-3-1, 35 KO) odbędzie się 21 marca w Moskwie - donosi portal boxrec.com.
"To jakaś pomyłka. Podczas zjazdu federacji WBC w Las Vegas rozmawialiśmy z Rosjanami o drugiej walce Krzyśka z Grigorijem, padły nawet robocze daty, ale w maju, a nie marcu - skomentował sprawę promotor "Diablo" Andrzej Wasilewski."
Poza tym to Diablo ma kontuzje ręki teraz bodajże,więc nie ma chyba jeszcze jakichś bardziej zaawansowanych rozmów.
Marzec nie wchodzi w grę, Diablo jest kontuzjowany, bliżej lata ta walka ewentualnie, o ile do tego czasu pasa WBC nie będzie posiadał ktoś z dwójki Makabu - Mchunu.
Jak wiemy, walka w maju. Diablo ma pierwszenstwo przed cala reszta kolejki.
Krzysiu bardzo zdeterminowany, procz typowych zapewnien boksera mowi ze teraz kasa jest drugorzedna a najwazniejsze jest zwyciestwo. Nie zamierza robic zadnych problemow jak idzie o gaze: widocznie zrozumial ze tylko pas jest jego atutem.

Ja licze na niespodzianke i zwyciestwo Diablo.
W Rosji z powodów polityczno-gospodarczych jest jest teraz duże zapotrzebowanie na bicie Polaków. Może Wawrzyk i Kołodziej też dostaną oferty rewanżów?
Włodarczyk bojowy na gali w Toruniu, Wasilewski się z nim nie pieści:

Borek: przy nas były mistrz świata Krzysztof Włodarczyk
Diablo: były, ale i przyszły mistrz
Borek: tak, my mamy na to nadzieję, Ty masz takie przeświadczenie
Diablo: to żadne przeświadczenie, ja to wiem

Teksty Wasyla (z pamięci)
- mistrza Włodarczyka żeśmy zagłaskali, teraz nie ma takiej opcji,
- gadanie gadaniem (po mowie Diablo), ale trzeba wyjść do ringu
- może będziesz musiał znaleźć inną pracę?
- musisz zadawać więcej ciosów niż dwa na rundę


xD
Robi się naprawdę ostro na linii na linii Diablo-Szpila.





Chyba już mamy materiał na kolejny Polsat Boxing Night.
Nawet nie zdążyłem obejrzeć a na RP już tego nie ma.
(23-03-2015 06:26 PM)Melvin napisał(a): [ -> ]Nawet nie zdążyłem obejrzeć a na RP już tego nie ma.
No faktycznie. Chyba się zorientowali, że powstał konflikt interesów we własnej grupie.

Tym co nie zdążyli - Włodarczyk powiedział o "tym młodzieńcu":
- Kto to jest?
- Mniej szczekać, a więcej robić;
- W dupie był, gówno widział;
- Cham wyjdzie ze wsi, ale wieś z chama nigdy.
Przekierowanie