Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam podobne odczucia co Hugo - wydaje się jakby lekceważyli tę porażkę. A prawda jest taka, że Włodarczyk nie jest jakimś wirtuozem boksu. I owszem, ma mocne uderzenie ale bazuje głównie na tym, nie ma jakiegoś planu awaryjnego jakby "petardy" w łapie nie było danego dnia

____________________
To takie proste http://barbarabe1985.tumblr.com/ Kliknij !
Przeglądałem ostatnio ten temat: http://forum.bokser.org/thread-1081.html...82odarczyk i muszę przyznać, że Pakman, Sander, Martin i Kubala świetnie przewidzieliście przebieg walki Włodarczyka z Czakijewem! Szkoda tylko, że nie przeprowadziliście punktacji tej walki Włodarczyka z Czakijewem oraz z Drozdem. I w sumie to dziwne, bo z tego, co widzę to mniej interesujące walki punktujecie. Wink
Diablo zamierza wrocic w walce na przetarcie na poczatku 2015 i chce potem rewanzu z Drozdem w maju/czerwcu korzystajac z zapisu w kontrakcie. Co na to Wasilewski, nie wiadomo.


Krzysiek nie robi tragedii z porazki, zamierza byc jeszcze lepszy itd.
Krzysiek, to jest wciąż facet, który nie wie czego chce w życiu. Wiem już na czym polegały te "problemy osobiste" Włodarczyka, które miały wpłynąć na jego formę w walce z Drozdem i wcale mi go nie żal, a wręcz przeciwnie. Mentalność dziecka.
Ciagle ta kasa w glowie?
Nie... Baby..
Tiaa... " kiedy sie przygotowuje do walki trzeba mi odpuscic"
"przed walka potrzebuje spokoju", "jak sobie uloze wszystko prywatnie to spokojnie wygram z Drozdem", "Szpilka na pewno nie w 2015".

To ostatnie cytaty Diablo.
Z Drozdem nie wygra co pokazała ich walka.
Po tym co ostatnio prezentuje Drozd to podejrzewam, ze nawet Huck miałby problemy, a co dopiero Krzysio...no ale trzeba spojrzeć na to przez pryzmat mamony i już wiemy dlaczego Diablo chce rewanżu.
(09-12-2014 02:13 PM)Martin napisał(a): [ -> ]no ale trzeba spojrzeć na to przez pryzmat mamony i już wiemy dlaczego Diablo chce rewanżu.
A kto tą mamonę miałby wyłożyć?
Przekierowanie