Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Polsat Boxing Night III planowana na październik a w walce wieczoru mają zaboksować Włodarczyk z Adamkiem. Tak planuje to zorganizować Marian Kmita.
Serio ?

Szczerze wątpie, żeby Adamek chciał takiej walki bo przecież jego interesuje tylko Władimir.
Polsat obecnie nie jest w stanie sprostać wymaganiom finansowym obydwu bokserów.

Polsat nie jest organizacją non-profit ani charytatywną aby bawić się w takie przedsięwziecia.

Osobiscie nie wierzę że w najblizszym czasie dojdzie do takiej walki Włodarczyk -Adamek
Mi też się nie chce wierzyć, że w przyszłym roku dojdzie do takiej walki. Podstawową kwestią są oczywiście pieniądze, a i Adamek pewnie nie będzie zainteresowany taką opcją. Na dziś to dla mnie science-fiction.
Tak planuje Kmita i ponoć rozpoczął już rozmowy w tej sprawie.
W październiku 2014 Adamek będzie już bez szans na walkę z Władimirem więc walkę z Diablo wówczas chętnie weźmie.

A i dla samego Polsatu taki pojedynek wygenerowałby o wiele większe piniądze niż walka Diablo vs Sosnowski.
Jeśli chodzi o Diablo to możecie głosować na niego w plebiscycie przeglądu sportowego na najlepszego sportowca roku.

http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/

Fajnie, jakby bokser wygrał taki plebiscyt.
Ehhh... gdybym miał głosować zgodnie z sumieniem to Włodarczyk wypada blado... bardzo blado przy takich sportowcach jak Kowalczyk, Kubica, Radwańska, Janowicz czy Lewandowski....
Kowalczyk- zgoda
Ale Lewandowski. Janowicz, Radwańska,Kubica?

Czy oni może są mistrzami świata, wygrali LM,wygrali turniej Wielkiego Szlema , czy Formułę1?

Polak to się cieszy z byle czego.Żadnych ambicji i dążenia do celów najwyzszych. Zadawala się byle czym.

[Nic się nie stało Polacy nic się nie stało....]
(27-12-2013 06:20 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]Ehhh... gdybym miał głosować zgodnie z sumieniem to Włodarczyk wypada blado... bardzo blado przy takich sportowcach jak Kowalczyk, Kubica, Radwańska, Janowicz czy Lewandowski....

Słucham ?


Mój ranking wyglądałby tak:
1. Kamil Stoch
2. Paweł Fajdek
3. Justyna Kowalczyk
4. Radosław Kawęcki
5. Piotr Małachowski
6. Anita Włodarczyk
7. Zbigniew Bródka
8. Bartłomiej Bonk
9. Krystyna Pałka
10. Krzysztof Włodarczyk

trener roku: Łukasz Kruczek
drużyna roku: szczypiornistki
odkrycie roku: Monika Hojnisz
(27-12-2013 06:20 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]Włodarczyk wypada blado... bardzo blado przy takich sportowcach jak Kowalczyk, Kubica, Radwańska, Janowicz czy Lewandowski....

Mistrz świata w boksie zawodowym wypada blado przy Kubicy? Co Robert osiągnął w 2013 roku?
Radwańska i Janowicz świetnie zaprezentowali się podczas Wimbledonu i tyle...
Lewandowski?! Ja już swoją 10-tkę puściłem, Lewandowskiego nie było nawet na 10 miejscu...
Przekierowanie