Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Super Express... Tongue

No ale jakby mu zapłacili to i karate nie wykluczy.
(14-11-2016 12:46 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Super Express... Tongue
Ale co Super Express?
To samo co Bild i The Sun. Jak je widzę to od razu zapala mi się lampka i czekam na info z innych źródeł. Wink
(14-11-2016 02:24 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]To samo co Bild i The Sun. Jak je widzę to od razu zapala mi się lampka i czekam na info z innych źródeł. Wink
Sugerujesz że ten wywiad jest zmyślony?
Akurat Super Express to redakcję sportową ma na poziomie. Chyba nawet wyższym teraz niz Przegląd Sportowy.
Może nie zmyślony, ale może wyrwany z kontekstu, dziwnie sklejony albo nieautoryzowany.
Ogółem pasuje to do Włodarczyka, ale po prostu mam taki odruch że jak widzę SE, Fakt, Bild czy The Sun to po prostu dzielę przez cztery.
Szefem sportu w Super Expresie jest Kostyra, więc wydaje się wielce prawdopodobne to info z MMA
Kolejne perturbacje w życiu Włodarczyka: http://sport.dziennik.pl/boks/artykuly/5...-zona.html

Status świeżo upieczonego kawalera raczej go nie zachęci do ciężkich treningów.

No i cytat dnia: No, zdarzyło się. Dopadła mnie sytuacja z pewną panią. Gdyby nie to, dalej bym był mistrzem świata. (...) nie muszę się martwić tym, że Gośka mnie na czymś przyłapie. Mam już na to w...ne.
Krzysiu już chyba nigdy nie zmądrzeje...
Przekierowanie