Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale wystarczyło do wywindowania się w WBC na bardzo wysokie miejsce. Cóż, ten pojedynek trzeba uszanować, w końcu to obowiązkowy pretendent, ale czysto sportowo nie ma sensu. Włodarczyk jest na dziś zdecydowanie lepszym pięściarzem niż Włoch.
Ale czy Fragomeni na pewno będzie chciał tej walki? Przecież w drugim pojedynku dostał taki wpierdziel, że miał już dosyć. Może on wcale nie pali się do walki z Krzysiem.
@Sander
Bez przesady Big Grin to jest jego naturalna waga. Btw. zauważyłem, że na awatarze masz pana z serialu ''Zagubieni'', już nie pamiętam jak się nazywał Big Grin
Jack Shepard - Matthew Fox Tongue
Polsat zainteresowany organizacją pojedynku Diablo vs Sosnowski.
Ciekawa opcja.
Czyli Sosna ma być tym, kim dla Adamka był Gołota? Nie jestem entuzjastą ciężkiego Diabła chyba, że chodzi o walkę z Adamkiem.
Ciekawe co z pomysłem aby Włodarczyk zaraz po zwakowaniu pasa WBC w CW od razu zawalczył o WBC w HW. Pewnie z Kliczką już by nie zawalczył, ale jeżeli Wit zwakowałby również swój pas WBC to Krzysiek mógłby o niego zawalczyć ze Stivernem.
Tam jeszcze wygrany z walki Mayhem vs Arreola będzie się liczył.
@Sander
Czyli walka Mitchell-Arreola to drugi eliminator WBC? ja myślę, że ta walka nie będzie miała nic w kontekście walki o pas WBC. Bardziej to taki mini turniej amerykańskich zawodników HW (podobno ze zwycięzcą tego pojedynku ma zmierzyć się Wilder). A z tego co nie dawno czytałem jeżeli Krzysiek zwakowałby pas w swojej kategorii wagowej i przeszedł wyżej to miałby status oficjalnego pretendenta do pasa.
Nie wierzę, że tak łatwo dostanie walkę ze Stivernem ( gdyby Vit powiedział stop ).
W USA walka Stiverne-Mitchell/Arreola/Wilder to o niebo lepsza pod każdym względem opcja niż pojedynek z anonimem z Polski nawet jeśli to mistrz w cruiser.
Sulaiman umie liczyć dolary.
Przekierowanie