Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Troszkę surowy technicznie ale to nasz jedyny champion obecnie i musi być dla nas wielki!Wink
Zobaczyłem dziś to http://celebixy.pl/krzysztof-wlodarczyk-...rdem-11276 i mnie to nieźle rozbroiło Smile
Włodarczyk chyba niedługo zacznie walczyć tak "często", jak Guillermo Jones... Od czasu jego ostatniej walki minęło już około 7 (!) miesięcy. Pojawiają się kolejne nazwiska jako potencjalnych rywali, wraca ciągle wątek rewanżu z Palaciosem, a "Diablo" ciągle nie wraca na ring. Oto lista potencjalnych rywali Włodarczyka, pod uwagę wziąłem tylko nazwiska o których najwięcej się mówi/mówiło:
1)Francisco Palacios - tu chyba nawet nie muszę nic dodawać. No, może oprócz tego, że "Czarodziej" kontrakt już podpisał, a "Diablo" zwleka czekając nie wiem na co.
2)Roy Jones JR - o Royu (a raczej jego zwłokach, walka z Głażewskim mówi sama za siebie) jako rywalu Krzyśka mówiło się od dość dawna, teraz po jego "zwycięstwie" (cudzysłów stąd, że werdykt w walce z "Głazem" można uznać za dość kontrowersyjny) nad Pawłem Głażewskim wydaje mi się, że jest to niestety pewniak.
3)Antonio Tarver - mówiło się o nim sporo, ale po wpadce z dopingiem chyba zniknie z listy potencjalnych rywali.
4)Rahim Czakijew - jakiś czas temu było o tym dość głośnio, ale nie wiadomo czy to nie były tylko plotki.
5)Grigorij Drozd - jako potencjalny rywal pojawił się dzisiaj. Link do artykułu: http://www.bokser.org/content/2012/07/12.../index.jsp

Czy któryś z tych pięściarzy Waszym zdaniem zostanie najbliższym rywalem Włodarczyka? Czy macie raczej własne typy?


PS. Przeniósłbym ten temat do działu "Bokserzy", bo tam pasuje o wiele lepiej.
(12-07-2012 02:30 PM)Szakal napisał(a): [ -> ]Czy któryś z tych pięściarzy Waszym zdaniem zostanie najbliższym rywalem Włodarczyka? Czy macie raczej własne typy?
Niech walczy z trupem Roya, niech walczy z nudziarzem Palaciosem, niech walczy z jakimś słowackim anonimem, ale na miłość boską, niech w końcu wejdzie miedzy liny! Naprawdę nie rozumiem polityki jego managerów. Na walki z rocznymi odstępami może sobie pozwolić ktoś zbliżający się do końca kariery, albo taki Floyd co za jedną walkę kosi kilkadziesiąt mln i ma wszystko w swojej czarnej d****. Diablo ma 30 lat, teoretycznie jest w swoim prime i nie zarabia milionów. Dlatego jego bezczynność to zwykłe marnotrawstwo.
@Metzger
Też nie rozumiem polityki prowadzenia "Diablo" i nie mam pojęcia na co promotorzy czekają. Bo chyba nie na ofertę walki unifikacyjnej...
(12-07-2012 03:04 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Dlatego jego bezczynność to zwykłe marnotrawstwo.
Dokładnie. Tak jak napisałem w moim poście: "urodzi nam się" nowy Guillermo Jones.
Widzę, że KP nie ma pomysłu na prowadzenie Włodarczyka. Pojawiła się nowa gwiazda w stajni - Szpilka - i Krzysiek trochę poszedł w odstawkę.

Palacios - opcja ryzykowna, bo rywal mało znany, ryzyko wtopy jest, a do tego kto chce oglądać rewanż?
RJJ - Dajmy spokój... bezczeszczenie zwłok.
Tarver - odpada, po wpadce dopingowej
Czakijew - Sportowo bardzo dobry wybór, tylko czy Universum Czakijewa uzbierałoby kasę na ten pojedynek? Wątpię.
Drozd - Sportowo ok, finansowo też nie powinno być źle. Jestem za, a walka chyba do dogadania.

Najbardziej chciałbym zobaczyć Włodarczyka w walce z Huckiem. Pojedynek unifikacyjny, sportowo na bardzo dobrym poziomie, pieniądze też zapewne byłby więcej niż przyzwoite. Jeżeli nie mają co zrobić z Włodarczykiem to trudno, wóz albo przewóz. Albo jeszcze większa kasa i większe uznanie, albo pora zwijać manatki. Sam Włodarczyk dziwnie się ostatnio wypowiada, mniej więcej mówi: "jestem na takim etapie kariery, że bardziej od pasa liczą się wysokodochodowe walki".

Może wysnuję taką trochę spiskową teoryjkę: Włodarczyk wakuje pas, bo nie chce walczyć z Palaciosem i walczy z Jonesem Jr na PPV.
Co o tym myślicie?
Szkoda, że nie ma wyników ze sprzedaży ostatniego PPV... Dziwne, po Adamek vs Kliczko wyniki były dosyć szybko, a tutaj coś to bardzo się ślimaczy.
Spójrzcie z tej strony. Zabierzcie Krzyśkowi pas i ustawcie go w hierarchii CW. Nie byłby wysoko moim zdaniem czyli po prostu pas WBC go wynosi.
(12-07-2012 07:00 PM)redd napisał(a): [ -> ]Sam Włodarczyk dziwnie się ostatnio wypowiada, mniej więcej mówi: "jestem na takim etapie kariery, że bardziej od pasa liczą się wysokodochodowe walki".
Za kogo on się uważa? Za Floyda? Ten pas to jedyne co ma. Bez niego jest tylko dobrym acz niezbyt widowiskowym bokserem, który nie wygeneruje większych pieniędzy.

Może gdyby teraz stracił pas to zacząłby częściej walczyć próbując go odzyskać?
Albo zakończył karierę Wink Nie no wiem, że utrzymuje się z boksu ale przecież dzięki temu pasowi ma to wszystko. Powinien zapirdzielać na treningu i cisnąć promotora o najlepszych rywali a od czasu do czasu taki np Roy. Dla mnie to powinien zawalczyć z tym Palaciosem, znokautować i mieć z głowy bo jeszcze się okaże, że WBC mu pas zabierze za tą niechęć. Potem Roy dla kasy i ciśniemy... Co tu dużo gadać. Trzeba chcieć.
@redd
(12-07-2012 07:00 PM)redd napisał(a): [ -> ]Widzę, że KP nie ma pomysłu na prowadzenie Włodarczyka. Pojawiła się nowa gwiazda w stajni - Szpilka - i Krzysiek trochę poszedł w odstawkę.
Szczerze mówiąc, to trochę mnie to irytuje. Rozumiem, że na Szpilce można dużo zarobić, ale chyba można to pogodzić tak, żeby nie ignorować innych: Włodarczyk nieaktywny, Kołodziej to chyba już sam nie wierzy że zawalczy o jakiś pas, Wawrzyk zszedł na boczny tor, o Izu nawet nie wspomnę...

(12-07-2012 07:00 PM)redd napisał(a): [ -> ]Czakijew - Sportowo bardzo dobry wybór, tylko czy Universum Czakijewa uzbierałoby kasę na ten pojedynek? Wątpię.

Ten pojedynek chciał ponoć Czakijewowi ktoś zasponsorować i opłacić, czytałem o tym na bokser.org. Link do artykułu: http://www.bokser.org/content/2012/06/28.../index.jsp Po lekturze tego tekstu wnioskuję, że pieniądze nie byłyby problemem.

(12-07-2012 07:00 PM)redd napisał(a): [ -> ]Może wysnuję taką trochę spiskową teoryjkę: Włodarczyk wakuje pas, bo nie chce walczyć z Palaciosem i walczy z Jonesem Jr na PPV.
Co o tym myślicie?
Szkoda, że nie ma wyników ze sprzedaży ostatniego PPV... Dziwne, po Adamek vs Kliczko wyniki były dosyć szybko, a tutaj coś to bardzo się ślimaczy.
Walka "Diablo" ze zwłokami Roya na PPV mnie nie zdziwi. W końcu cała ta szopka z Kosteckim, potem Głażewskim i wałkiem (moim zdaniem) na rzecz Jonesa wygląda tak, jakby na siłę chciano skonfrontować Włodarczyka z Royem. I co najgorsze, to by się sprzedało, bo niedzielny kibic słyszy "Walka jedynego polskiego mistrza świata, czołowego zawodnika wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka z legendą zawodowego boksu, mistrzem świata czterech kategorii, wspaniałym i nadal groźnym Royem Jonesem Juniorem tylko w systemie PPV. Zamów już teraz" i tą transmisję pewnie zamówi...
Zaś co do wyników PPV "Starcia Tytanów" (ta nazwa jest tak absurdalna, że nie mam słów...), to na konkurencji ktoś zapytał w komentarzach o to Wasilewskiego i ten napisał coś takiego

"Dokładnych danych nie możemy ujawnić, ale sprzedaż pakietów PPV była przyzwoita, a zwracając uwagę na wszystkie czynniki poza ringowe nawet bardzo dobra".

Nie twierdzę, że to 100% dokładny cytat, ale brzmiał bardzo podobnie i główny sens jak najbardziej jest zachowany. Moim zdaniem to nieprawda, bo niby czemu nie może ujawnić dokładnych danych? Sponsorzy tego zakazali czy co? Kolejna bajeczka...
Przekierowanie