Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja oddałem głos na Krzyśka. Jeśli się zepniemy to może przebijemy Tysona. Zaraz niektórzy się odezwą, że gremialnie Polacy rzucili się do komputerów. No i co w tym złego. Powinniśmy się wspierać, a dla samego Krzysztofa może być to szansa na zauważenie przez szersze grono fanów na świecie.
Amerykanie mogą se mieć dobrych bokserów we wszystkich wagach, a i tak przeciętny obywatel USA będzie kojarzył tych, którzy już nie walczą, czyli Foremana, Tysona itd. albo tych, którzy już kończą, np. Hopkins, Roy Jones.

A my mamy jednego mistrza świata Krzysia, którego każdy Polak zna Big Grin
Też zagłosowałem na Kłodar... To znaczy na "El Diablo". Będzie niezły cyrk, jak Krzysiek w końcu przeskoczy "Żelaznego", czego przy tempie zdobywania przez Polaka głosów wykluczyć nie można. W ogóle to ta ankieta jest dla mnie szokująca: tylko 58 głosów na Wilfredo Gomeza, 20 na Boba Fostera i 155 na Larry'ego Holmesa... Poważnie?

(12-12-2012 04:25 PM)Mastrangelo napisał(a): [ -> ]Wasyl z Krzyśkiem siedzą od dwóch dni, zmieniają IP i klikają. Może WBC wydrukuje jakiś dyplom i będzie co postawić obok pasa WBC?
Hahaha ;D
Boba Fostera niewielu kojarzy, ponieważ był mistrzem w mało prestiżowej w tamtych czasach kategorii półciężkiej, a każdy wypad do HW kończył się ostrym laniem. Gomez z kolei jest bożyszczem, ale tylko w Portotyko, a tam mało kto ma dostęp do internetu. Jedyne zaskoczenie to słaby wynik Holmesa.
@Pakman
Czy ja wiem, czy słaby wynik Holmesa to jedyne zaskoczenie? Mnie wyniki nadal nie przestają mnie szokować: dla przykładu Arguello i Monzon mają po zaledwie 91 głosów, a Pernell Whitaker całe... 60. Dla mnie to jest naprawdę zaskakujące.


Poza tym ciągle mi kogoś w tej ankiecie brakowało. I już wiem kogo.
Dlaczego nie ma w niej Ricardo Lopeza?
Fragomeni pretendentem do pasa! Będzie trylogia! Miejmy nadzieję, że do czasu walki Fragomeni odmłodzi się o jakieś 10 lat.
Diablo już prowadzi w ankiecie.

1. KRZYSTOF EL DIABLO WLODARCZYK 18308
2. MIKE IRON MAN TYSON 17712
3. VITALY KLITSCHKO 13929

Miejmy nadzieję, że ci aktywni jeszcze i wybitnie pięściarze z pozycji 1 i 3 stoczą kiedyś ze sobą walkę.
@Adammobp
Wydaje mi się, że ten cały ranking to kit. Wasilewski pewnie ma jakieś kontakty z WBC i ugadał się z tą organizacją aby wypromowały trochę Włodarczyka.
@AdamekFightPL

Nie doceniasz możliwości polskich internautów Smile
(19-12-2012 07:35 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@Adammobp
Wydaje mi się, że ten cały ranking to kit. Wasilewski pewnie ma jakieś kontakty z WBC i ugadał się z tą organizacją aby wypromowały trochę Włodarczyka.
Jaki znowu ranking? To nie ranking, ale ankieta (głosowanie). W tego typu ankietach zawsze Polacy hucznie biorą udział, podrzuci parę poczytnych serwisów linka w newsie i zaczyna się szturm. Raczej Wasilewski z tym nie ma nic wspólnego.
Przekierowanie