Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szakal

Nie żartuj, nie wybiorą przecież Czakijewa, z którym ma małe szanse.
Włodarczyk nie jest tak szybki jak Głażewski więc nie wiadomo czy potrafiłby go trafić. Gdyby Roy zrobił formę jak z Lebedievem to Włodarczyk miałby problemy ze złapaniem go. Przypomnę, że Roy Jones w tej walce miał nawet raz podłączonego Denisa... Nie jest więc przesądzone, ze Włodarczyk zrobiłby krzywdę Jonesowi. Z jednej strony chciałbym aby Roy zdobył jeszcze te mistrzostwo w kategorii cruiser a z drugiej szkoda mi tego naszego jedynego mistrza...
@AdamekFightPL
Hah! Mam to samo Wink
Uważam, że śpiący Krzysiu na początku potencjalnej walki z Royem może się na coś nadziać. Nieco zdziczeje i albo zacznie wreszcie walczyć jak facet albo polegnie pogrążony w strachu. Nie wiadomo jak Roy stoi z formą. Może już odpuścił?
@CCConeser
O Czakijewie nie wspomniałem, bo moim zdaniem byłaby to naprawdę trudna walka dla Krzysztofa, a teraz jego promotorzy raczej nie będą chcieli ryzykować.

Pisałem tylko o walce z Jonesem, bo moim zdaniem Roy ma niezbyt duże szanse na (ewentualne) zwycięstwo. Jeśli popełni jakiś błąd i "Diablo" go trafi, to będzie naprawdę nieciekawie, tym bardziej że, jak już wspominałem, Jonesa na dechach miał nawet waciany Głażewski.
Dzisiejszy Roy to prawdopodobnie skończyłby jak Pac w ostatniej walce,panowie bez jaj,przeciętny Głaz go kładzie na tyłku,Roy z walki na walkę jest coraz słabszy,nie ma co kryć kiedyś był fenomenem,istnym artystą wirtuozem,ale dziś to zwykły przeciętniak.On nadal polegać chce na szybkości i refleksie a ich już nadzwyczajniej w świecie nie posiada.
Krzysiu jest bardzo przyjazny dla kibiców. Świetny gość, zagada, uśmiechnie się, zrobi fotkę, podpisze się, na spokoju, bez gwiazdorstwa.
Życzę mu jak najlepiej a przede wszystkim aby go ludzie docenili. Czekam na dużą, zwycięską walkę.
Żeby ludzie Włodarczyka docenili, to on po prostu musiałby w końcu stoczyć walkę z kimś ze ścisłej czołówki cruiser i ją wygrać.
A patrząc na to, jak prowadzona jest jego kariera, to raczej jest to mało prawdopodobne.
Krzysiek był teraz w Asie Wywiadu. Pewnie odcinek pojawi się niedługo na YouTube, więc obejrzymy sobie.

A prowadzący poruszył nawet temat ewentualnej walki z Witalijem Kliczko.
I ponoć Krzysiek jest nią zainteresowany, ale głównie ze względu na pieniądze. Szczerze mówiąc, to nawet sobie nie umiem ich obu w ringu wyobrazić.

Na ringpolska był news na ten temat i podobno "Diablo" na walkę z Masternakiem zgodzi się tylko wtedy, jeśli obaj będą poddawani testom olimpijskim. Ciekawe co zrobi, jeśli Mateusz powie, że nie ma nic przeciwko temu?
No właśnie, co on chce od Mateusza, czyżby jakieś miał informacje, że on bierze doping? Czy może Włodarczyk uważa, że Gmitruk szprycuje swoich zawodników?

Ja tam jestem sobie w stanie wyobrazić Włodarczyka w ringu z Kliczko, ale WBC mu nie da takiej walki. Kliczko sobie stoczy jeszcze z jedną obronę, z Hayem albo z kimś innym i zakończy karierę. Albo i nie stoczy, tylko ogłosi koniec.
Przekierowanie