Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Włodarczyk ma zmierzyć się najpierw z Fragommenim później Sosnowskim, rewanż z Czakijewem (tylko po co?) i ew. walka unifikacyjna z Huckiem co według mnie będzie nie możliwe do zrealizowania.
Po co rewanż z Czakijewem? A no po to, że pewnie za darmo Diablo nie zawalczy. Założę się, że dostanie wyższą gażę niż za pierwszy pojedynek.
Za Czakijewa Diablo dostał największą gażę w karierze, więc pytanie "po co" jest nie na miejscu. Poza tym nie wiemy jak była skonstruowana umowa. Być może każdy z zawodników mógł zażądać rewanżu bez względu na wynik walki.
Po co chodziło mi bardziej o sens sportowy. Tym razem Czakijew wygra... nie wystrzela się w ciągu 5 rund, zrobi lepszą kondycję, Włodarczyk będzie miał problemy a kto będzie chciał oglądać przegranego Włodarczyka w HW?
W przerwach między obronami pasa Diablo zawalczy z Albertem w HW nie wakując absolutnie pasa. Myślę, że decyzja co do tego w której kategorii Krzysztof spędzi ostatnie lata kariery jeszcze nie zapadła. Moment na testowanie możliwości Włodarczyka w królewskiej kategorii jest dobry gdyż Fragomeni mu nie zagrozi i spokojnie może się już przyswajać z wyskokiem do HW i planować walkę na luty.
Włodarczyk-Huck to by była bitwa! Szkoda, że zapewne do niej nie dojdzie...
Wczoraj, w przerwie między zajęciami skoczyłem sobie do Biedronki kupić coś do jedzenia. I co znalazłem w jednej z lodówek? Włodarczyka:
[Obrazek: r35x1z3f1ud9.jpg]
Rozumiem, że człowiek jakoś musi na życie zarabiać. Adamek reklamuje napój energetyczny, to samo robi Tyson. Ale mistrz świata na paczce kabanosów wygląda mimo wszystko jakoś dziwnie : ).
Jedz kabanosy, będziesz mistrzem Tongue
Krzysztof dostał nominację do walki roku i dramatycznej walkiTongue Cóż, taki showman w ringu jak Włodar to nie dziwota, że znalazł się w takim rankinguSmile
Ciekawi mnie za to, co w kategorii dramatyczna walka robi starcie Danny Garcia - Zab Judah. Ja tam żadnej dramaturgii nie widziałem, walka do jednej mordy...
''Bez glutaminianu sodu, bez konserwantów'' jasne Big Grin
Przekierowanie