Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Włodarczyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z tym Kubicą to chłopie przywaliłeś...

No w tym roku to trochę bieda w sukcesach naszych sportowców, więc ciężko jest wybrać tego najlepszego, ale cieszy mnie, że @Pakman na pierwszym miejscu Justyny Kowalczyk nie umieścił. Ludzie już chyba z przyzwyczajenia głosują na nią, a tak naprawdę w tym roku nic nie wygrała. Do tego dochodzą jakieś kłótnie, zalążki gwiazdorzenia, troszkę panika przed Soczi. Ogólnie straciła sporo w moich oczach w tym sezonie.

To może i ja dodam swoją
1. Paweł Fajdek
2. Kamil Stoch
3. Krzysztof Włodarczyk
4. Piotr Małachowski
5. Robert Lewandowski
6. Zbigniew Bródka
7. Anita Włodarczyk
8. Krystyna Pałka
9. Justyna Kowalczyk
10. Jerzy Janowicz

To jest moja lista TEGO ROKU. Gdybym wziął pod uwagę ogólne osiągnięcia ta lista oczywiście wyglądałaby inaczej. Tak naprawdę nie rozumiem, dlaczego tak nisko umieszczacie Diabła. Koleś wreszcie pokazał dobry boks, pokazał na co go stać, obronił tytuł mistrza świata kilkukrotnie, a ludzie których umieszczacie wyżej najczęściej osiągnęli jeden niezły wynik, a tak cały rok cichosza (choćby Kawęcki). Tak naprawdę oprócz Diabła i Fajdka nikt niczego w tym roku nie wygrał. Wielu zajęło świetne drugie miejsca, ale jednak nie wygrało. Ktoś był lepszy. Ogólnie było sporo tych sreberek, co powoduje, że notowanie jest bardzo wyrównane.
Druga rzecz. Czemu Janowicz, a nie np. Radwańska? Bo Agnieszka jest na tym samym poziomie od kilku lat. Jeszcze rok temu była w dyszce, ale ona z kim ma wygrać, wygra, z kim przegrać przegra. A Janowicz nie dość, że budzi większe emocje, to potrafi postawić się tym wielkim, a to już trzeba docenić.
Kolejna sprawa to wysokie miejsce Lewego. Wiem, że wielu z was się zdziwi, ale to jednak jeden z najlepszych piłkarzy na świecie i trzeba to docenić, troszkę zapominając o reprezentacji. Dla mnie stawianie go poniżej np. Bartłomieja Bonka to z całym szacunkiem dla medalisty MŚ nieporozumienie.
O Kowalczyk już pisałem.
Mam nadzieję, że największe wątpliwości z góry wyjaśniłem Smile
@kubala

Całkiem rozsądny ranking. Aczkolwiek moim zdaniem Stoch osiągnął w tym roku więcej od Fajdka. Diabla dałbym dużo wyżej gdyby stoczył w tym roku jeszcze jedną walkę z dobrym rywalem a nie Fragomenim. Lewandowski jak dla mnie nie zasługuje nawet na 20. Sukcesy jakie osiąga w Borussii są imponujące, ale on je osiąga dla NIEMCÓW. W kontekście takiego plebiscytu oceniam Lewandowskiego przez pryzmat osiągnięć w reprze, a prezentują się one następująco: 2 gole z San Marino i jeden z Czarnogórą. Sorry Gregory, ale nie. Brakuje mi też w tym rankingu dwóch nazwisk: Piotra Małachowskiego i Radka Kawęckiego. Obydwaj to srebrni medaliści MŚ. Pierwszy ustanowił w Hengelo na jednym z mityngów niebotyczny rekord Polski w rzucie dyskiem - 71,84 m. Jest to 5 wynik w historii tej legendarnej konkurencji. Drugi zaś podczas MŚ w pływaniu w Barcelonie rozdzielił 2 znakomitych Amerykanów: Lochte i Clary'ego ustanowiając nowy rekord Europy na 200 m grzbietem. Dołożył również złoty medal ME.
Pakman
O pierwszym miejscu można dyskutować, ale dla mnie Fajdek był mistrzem świata - to zadecydowało. Kamil wygrywał jedynie pojedyncze konkursy, ani TCS nie wygrał, ani nic, ale fakt faktem poczynił olbrzymi postęp i ustailizował formę. Myślę, że w 2015 może zagościć na 1 miejscu.
Lewandowskiego oceniam ogólnikowo, bo przez pryzmat samej reprezentacji nie ma go nawet w 50, ale jednak trzeba docenić to co robi w Borussii. Niby strzela dla Niemców, ale jednak przedstawia się jako Polak i reprezentuje ten kraj za naszą zachodnią granicą w kapitalny sposób.
Piotra Małchowskiego umieściłem na 4 miejscu, może nie zauważyłeś Tongue A dla Kawęckiego brakło po prostu miejsca. Byłby 11 lub 12. Może nawet zasługuje na to by umieścić go np. zamiast Janowicza, ale bardzo lubię i kibicuję Jurkowi, więc tutaj zadecydowała odrobina subiektywizmu.
@kubala

Stoch również został mistrzem świata. Dodatkowo w drużynie zdobył brąz.
No fakt, zapomniałem o tym na śmierć. Nawet to oglądałem i się bardzo cieszyłem. To faktycznie sporo zmienia, ale niech zostanie jak jest Smile
Ale walicie off top - w temacie o Diablo dyskusja o Stochu, Kawęckim, Małachowskim... Sad
Rzeczywiście, dyskusja powinna się przenieść do ciekawostek sportowych, ale w końcu są to rywale Krzyśka w plebiscycie.
Może niech @BESTIA to przeniesie jak będzie i nic się nie stanie.
Ja wam powiem szczerze, że ostatnio tak rozkojarzony jestem, że myślałem, że piszemy w ciekawostkach sportowych. Nie wiem co się ze mną dzieje Smile
@kubala1122331
Może masz nadwyżkę cholesterolu we krwi? warto byłoby spożywać mniej węglowodanów a zaopatrywać się w większą ilość witamin i aminokwasów. Staraj się obcinać spożywane kalorie co tydzień-dwa.
"Może niech @BESTIA to przeniesie jak będzie i nic się nie stanie."
Gdybym ja miał takie możliwości, jest to jedno z większych niedociągnięć panelu moda i administratora że nie można przenosić postów.
Przekierowanie