Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niech będzie 1 rok Wink.
W takim razie zakład przyjęty.
Ja stawiam na Manny Pacquiao
Ty stawiasz na Floyda Mayweathera

Przegrany przez rok nie moze pojawić się na forum ani pod swoim ani pod żadnym innym nickiem.
Ta, już widziałem taki zakład przy okazji walki Mayweather-Canelo i gość nie wytrzymał chyba nawet 2 tygodni.
Krychu nie zdążysz wytłumaczyć Floyda z porażki ,, Big Grin
Wietnam, z Tobą też się chętnie założę.
Jak Mayweather wygra to wstawiasz sobie go na sygnaturkę na rok z podpisem "Floyd Mayweather to najlepszy bokser w historii", a jeżeli przegra to znikam z forum na rok jak ustaliłem z RSC. Deal ?
No chyba, że nie wierzysz w Mańka to nie ma problemu Smile Smile Smile.
Krychu widzę idziesz na całośćBig Grin No ale to nie jest jakaś mega nieprzewidywalna i nie wiadomo jak wyrównana walka, więc raczej możesz spokojnie się zakładać.
(25-04-2015 08:28 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Wietnam, z Tobą też się chętnie założę.
Jak Mayweather wygra to wstawiasz sobie go na sygnaturkę na rok z podpisem "Floyd Mayweather to najlepszy bokser w historii", a jeżeli przegra to znikam z forum na rok jak ustaliłem z RSC. Deal ?
No chyba, że nie wierzysz w Mańka to nie ma problemu Smile Smile Smile.

ok, nie ma sprawy, deal.
@Krzychu
TMT w nicku zobowiązuję :v :v
-----------------------------------------------------------
To teraz jeszcze Joker musi podjąć rękawice :v :v.
Co Joker? Ja tu tylko sprzątam,ja obstawiam remis,więc jak to zrobimy?
Panowie nie zakładajcie się tak masowo bo jak Floyd przegra to połowa forum zniknie na rok.

Forum upadnie i po roku nie będziecie mieli gdzie wracać.

Może lepiej przyjmujcie zakłady o umieszczanie wpisu w sygnaturze
Przekierowanie