Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co do Ipli to ja akurat mam Netie ktora umozliwia mi korzystanie z takiej uslugi Wink

A co do tekstu BMH wydaje mi sie ze sporo kibicow PacMana moze miec mysli " niech ogra Moneya wyraznie to nikt nie bedzi gadal ze jest przeszacowany po odwodnieniu Oskara albo walku z JMM" Tongue
(29-03-2015 02:31 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]A co do tekstu BMH wydaje mi sie ze sporo kibicow PacMana moze miec mysli " niech ogra Moneya wyraznie to nikt nie bedzi gadal ze jest przeszacowany po odwodnieniu Oskara albo walku z JMM" Tongue

Jedno nie wyklucza drugiego. Manny moze nawet znokautowac w trylogii 3krotnie Floyda. Jego leganda urosnie, ale nijak nie idzie nazwac wygranej z Oscarem wartosciowa. Tak samo nijak nie da sie zapomienc, ze wszystkie wygrane z Marquezem bylo kontrowersyjne.
To samo w druga strone. Floyd, jak wygra gladko to tylko potwierdzi swoj niespotykany geniusz, ale niczego to nie zmieni w kontekscie wygranej z Castillo w ich 1 walce.Wink
Judah nie moze sie nachwalic Floyda: uwaza ze jest 10x lepszy niz w ich walce sprzed dekady, ze walczy tak jakby sterowal ruchami rywala.
2 maja bedziemy wniebowzieci Wink
Oby!
10 x lepszy to on nie jest, ale wystarczy, żeby była forma jak z Alvarezem.
Roach mowi o szesciu sparingpartnerach z ktorymi boksuje Manny oraz o tajnej broni (TB).
TB sparowal pare razy z Floydem, ale nie byl szanowany. W trosce o bezpieczenstwo Roach trzyma TB w swoim domu nieustannie rozmawiajac z nim o taktyce na Floyda.
Same sparingi Pac Mana z TB beda sie odbywaly w dwoch ostatnich tygodniach obozu Big Grin


Dobrze miec swoja TB Wink
Team Mańka zdał sobie sprawę, że Money ich ośmieszy i już wymyślają jakieś kontuzje. Po walce będą płakać, że Maniek dostał KO bo nie mógł biegać i nie był in shape :v :v :v.
Jak przeczytałem, że Pacquiao ma kontuzje to już miałem przed oczami najgorszy scenariusz. Oby wszystko było w porządku do samej walki.
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=89...7&refid=52
Mayweather ,to go czeka.

(31-03-2015 11:12 AM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Team Mańka zdał sobie sprawę, że Money ich ośmieszy i już wymyślają jakieś kontuzje. Po walce będą płakać, że Maniek dostał KO bo nie mógł biegać i nie był in shape :v :v :v.

o jakie kontuzje ci chodzi? skąd takie bzdury Wink

Kilka godzin temu Manny dodał zdjęcia na Fejsa, z treningu na bieżni, ,

Rasheda Ali :

Mój ojciec naprawdę lubi Manny'ego, jest jego wielkim fanem. Wie,
że Manny to wspaniały pięściarz, ale bardziej chodzi o to, co robi
poza ringiem - powiedziała Rasheda Ali, mając na myśli działalność
dobroczynną Filipińczyka.
Córka 73-letniej legendy podkreśla, że Manny i Muhammad od lat są
przyjaciółmi, a "Pacman" pojawił się nawet na jego siedemdziesiątych
urodzinach. Jeżeli zaś chodzi o Floyda Mayweathera Jr . (47-0, 26
KO), z którym Filipińczyk zmierzy się w Las Vegas - Ali go szanuje, ale
zbyt wiele ich dzieli, aby mógł darzyć młodszego rodaka jakimś
cieplejszym uczuciem.
- Mój ojciec reprezentował pewne wartości. Mayweather... myślę, że
tutaj w ogóle nie ma porównania - twierdzi Rasheda.
Ali, któremu zdrowie nie pozwala już na to, aby często pokazywać się
w miejscach publicznych, nie pojawi się 2 maja w MGM Grand, ale
walkę na pewno obejrzy w telewizji. - Bez dwóch zdań zamówi PPV.
Takie walki zabierają go z powrotem do czasów, kiedy sam boksował -
powiedziała córka "Największego".

Najwięksi kibicują największym Wink
WP jak na fana Pacqiuao to musisz sie bardziej interesowac Wink
Manny ma od lat problemy z miesniami lydek - wczoraj odpuscil bieganie i postawil na masaze + jakis specjalny krem za 1800 dolarów za butelke.
Przekierowanie