Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kliczko bardziej kompletny i wszechstronny od TBE czy Mańka P :v :v :v :v :v :v :v. Hugo jest "in shape" niczym Briggs.

Forma niczym w 2013, nie starzejesz się Darek XDDDDDDDDDDDDDDD.
http://www.bokser.org/content/2013/09/14.../index.jsp
Taaa Kliczko jest w ogole najkompetentniejszy bokser all time, a Broner to talent na miare Floyda.Big Grin
(28-04-2015 07:16 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Zapewne dawniej nie brakowalo malkontentow, co woleli spac niz ogladac "odgrzewany kotlet" jak Ali vs Frazier III, albo inne walki ktore nadeszly zbyt pozno.. Tyson-Holyfield I i II, lub Oscar-Floyd.

Przykład Pacquiao vs Marquez IV Wink Też miał być to odgrzewany kotlet, nuda, nabijanie widzów w butelkę itp, a wyszła z tego walka roku. Wartość walki najlepiej oceniać jednak po jej zakończeniu.
Znaczy się z tą walką jest tak, że ja ogólnego podniecenia nie podzielam. Dla mnie to walka jak walka, warto wstać, ale brakuje ciekawego fightcardu. Taką opinię mogę zrozumieć, ale jeśli dla @Hugo jakaś walka np. w Jemenie jest ciekawsza od tej, no to już nie rozumiem Smile
(28-04-2015 07:49 PM)redd napisał(a): [ -> ]Przykład Pacquiao vs Marquez IV Wink Też miał być to odgrzewany kotlet, nuda, nabijanie widzów w butelkę itp, a wyszła z tego walka roku.Wartość walki najlepiej oceniać jednak po jej zakończeniu.

Zgadza sie, to mial byc wlasnie kotlet i powtorka z rozrywki, choc na nizszym poziomie niz poprzednie-zwlaszcza od dwoch pierwszych- gdzie ogladalo sie potyczke praktycznie na stojaco.

Manny vs Floyd, sama w sobie moze faktycznie nie spelnic oczekiwan, ale czy:
-ktos w ogole przewiduje wielkie emocje, majac na uwadze styl walki Floyda?
-A z drugiej strony... to jest boks, tu niczego nie mozna byc pewnym.
Naturalnie, ze potyczka gdyby sie odbyla kilka lat wstecz stalaby zapewne na wyzszym poziomie. Jednak obecnie i tak jest to hicior nie mniejszy niz te legendarne walki o ktorych mozemy tylko przeczytac, ewentualnie obejrzec w chujowej jakosi.
Ja nawet zebym chcial usnac w noc 2maja, to wiem, ze nie dam rady. Dla mnie zdecydowanie jedna z najwiekszych walk all time. Spotkanie najwiekszych gwiazd ostatnich lat ktorzy nie schodza ze szczytu rankingow P4P. Super sprawa.
Hugo swojego stwierdzenia że to kpina że bokserzy ważący po 66 kg zarabiają duże pieniądze tym tekstem nie przebił, ale widać że jest formaBig Grin Co tu dużo mówić, my obejrzymy walkę Mayweather-Pacquiao, a Hugo najwyraźniej powtórki z walk Golovkin-Adama i Kliczko-LeapaiBig Grin
@Krzych, ostatnim zdaniem zastrzelileś, Big Grin




Robią hype w MGM.
Styl Floyda zawstydza Cyganów.
Manny nigdy nie wygrał walki unifikacyjnej, a Floyd nigdy nie miał pasa WBO (zdobył już wszystkie w półśredniej oprócz WBO).
Przekierowanie